04 грудень 2023, Понеділок, 19:26

Атака рф на енергетичне підприємство: пошкоджено обладнання, постраждало троє людей

17 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 17 жовтня. Резонанс. Сьогодні російськими військами було нанесено чергову серію терористичних ударів по цивільній та енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок обстрілу постраждало одне з енергетичних підприємств ДТЕК Енерго, передає Резонанс із посиланням на повідомлення компанії ДТЕК.

Деталі

За попередньою інформацією, поранено 3 осіб. Їм була оперативно надана медична допомога та доправлено до лікарні.

У компанії відзначили, що це не перший енергетичний об’єкт ДТЕК Енерго, який зазнав атак збоку російських військ за останній тиждень. 10-11 жовтня було атаковано Бурштинську ТЕС, Ладижинську ТЕС та Придніпровську ТЕС.

"Сьогодні ударами пошкоджено енергетичне обладнання підприємства. Коли буде дозволяти безпекова ситуація, працівники теплоелектростанції оглянуть пошкодження та почнуть роботи з ліквідації наслідків і відновлення роботи.

Наразі задля безпеки на станції знаходяться тільки критично необхідні співробітники. Всі інші працюють у віддаленому режимі", - йдеться у повідомленні.

Раніше

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що армія рф вранці атакувала енергетичну інфраструктуру в трьох областях України, по Києву прийшлося 5 ударів дронами, при цьому сотні населених пунктів в атакованих регіонах залишилися без світла.