25 липень 2024, Четвер, 23:15

Олена Мельник
Олена Мельник

Редактор, юрист, Резонанс


12 ноября 2020

У свою чергу новопризначений очільник облпрокуратури у коментарі Резонансу наголосив, що серед пріоритетів діяльності прокуратури Київщини є координація процесу розслідування та притягнення до відповідальності правопорушників за корупційні злочини; вчинені організованими групами; у земельній сфері та екологічні. Зокрема, йдеться про протидію незаконному використання природних ресурсів.

0
22 октября 2020

Рік тому, саме у середині жовтня у Генеральній прокуратурі створили Департамент процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронців. Ще Руслан Рябошапка своїм наказом призначив керівником новоутвореного підрозділу Юрія Бєлоусова.  Не прокурора, але правника, який всю свою кар’єру був занурений у проблематику дотримання права людини правоохоронцями. 

0
25 августа 2020

Напередодні свят без особливого галасу пішов у відставку Назар Холодницький – обраний на конкурсі перший керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Він пішов за власним бажанням – буквально за кілька місяців до нового конкурсу на керівника САП. Чи позначиться дочасне процесуально звільнення Холодницького на діяльність антикорупційних органів та розслідування резонансних проваджень? Чи має право та ж Венедіктова підписувати замість свого спеціалізованого заступника, наприклад, подання до Вищої ради правосуддя? Або в.о. керівника САП Грищук?!З цього питання Резонанс розпочав бліц-інтерв’ю із відомим адвокатом, віце-президентом Світового конгресу українських юристів та головою профспілки «Українська незалежна фундація правників» Ростиславом Кравцем.

0
29 июля 2020

Із джерел, наближених до судової влади, Резонансу стало відомо, що ДБР закрило згадане кримінальне провадження за відповідною заявою – ще торік 20 грудня.  Буквально за кілька діб до призначення нової очільниці Бюро Ірини Венедіктової.

0
28 июля 2020

Якою має бути військова юстиція у країні, де фактично тривають бойові дії? І чи суперечить військова прокуратура стандартам НАТО? Про це у розмові з Військовим прокурором Західного регіону України полковником юстиції Віталієм Вдовитченком.

0
08 июля 2020

– З 20 червня він готувався “з речами на віхід”. Саме цього дня працівники підрозділу  внутрішніх розслідувань достеменно встановили факт “злиття” ним інформації у кримінальних справах. Хоча і раніше була оперативна інформація, що цей працівник торгує справами, – заявив компетентний співрозмовник.

0
30 июня 2020

Олена Мельник, Резонанс

Із Сергієм Войченком я познайомилась ще у лютому 2015 року. Під час судового засідання у ОАСК у справі про псевдолюстрацію першого заступника Генпрокурора Миколи Голомші. Тоді колишній “важняк” Генпрокуратури прийшов підтримати свого колегу. З того часу минуло понад п‘ять років. Нині Сергій Войченко – успішний адвокат. Досить медійний. А також перспективний політик. Але, насамперед, він лишається потужним правником.

0
20 мая 2020

За публічного обвинувачення прокуратури Луганської області з початку збройного конфлікту на Донбасі за участь та сприяння діяльності терористичної організації – стаття 258-3 Кримінального кодексу України ухвалено 43 вироки, ще 672 підозрюваних перебувають у розшуку.

 

0
06 мая 2020

Запит до Державного бюро розслідувань про інтерв’ю з першим заступником Директора ДБР Олександром Бабіковим я направила ще наприкінці січня. Минуло три місяці. Відверто, навіть перестала очікувати на відповідь, аж раптом мені зателефонували з Держбюро та запросили на зустріч.

0
13 апреля 2020

У квітні дискусії щодо реформи військової юстиції отримали новий імпульс. Спочатку стало відомо про лист до нової очільниці Офісу генпрокурора від профільної депутатської спільности.

0
21 февраля 2020

Міжнародні інституції ще не продемонстрували такої реакції щодо України, як до Польщі у зв’язку із відступом від стандартів РЄ у ході реалізації судової реформи. Але певні риси потенційного розвитку ситуація за польським сценарієм можливо буде очкувати, якщо не буде ухвалено закону про внесення змін до закону 193-IX з урахуванням рекомендацій Венеційської комісії, – заступник Голоаи ВРП Олексій Маловацький

0
27 января 2020

Ігор Луценко не потребує додаткових бекграунд. Драйву від цього яскравого політика наразі бракує у будівлі під куполом на Грушевського. Не владі, а саме опозиції. Ще й у час турборежиму… За законом збереження енергії у плюсах нині опинився столичний мер Віталій Кличко. Торік у жовтні у міського голови з’явився новий радник – із питань запобігання та виявлення корупції в Києві. На громадських засадах.

0
15 января 2020

У Військовій службі правопорядку у Збройних силах України досить оперативно відреагували на публікацію Резонансу. І запросили на зустріч із начальником ВСП генерал-лейтенантом Ігорем Криштуном.

0
20 декабря 2019

ГПУ завершила «першу хвилю атестації прокуратури України». Як відрапортував у соцмережі заступник Руслана Рябошапки Віктора Чумак: «На старт цієї атестаці стали 1339 прокурорів. Після проведення анонімних тестів на знання законодавства та загальні здібності, їх залишилося 769. Майже три тижні відбувався третій етап – співбесіди з прокурорами на предмет дотримання прокурорської етики, доброчесності та відповідності стилю життя задекларованим статкам. 
Сьогодні є остаточна цифра людей, що пройшли ці випробування. Їх 610»

0
05 ноября 2019

Адвоката Олексія Шевчука, як і всю команду «Barristers», зайвий раз представляти не треба. Нагадаю лише, що Адвокатське Об’єднання утворили у грудні 2017. Як писав Резонанс, до складу АО увійшли адвокати Денис Пономаренко, Олексій Шевчук, Костянтин Глоба, Андрій Левковець, Ілля Новиков, Олександр Шадрін та інші правники. Основною спеціалізацією команди залишається кримінальне право і процес. Яскраві, фахові і впевнені. Вони представляють захист ледве не у кожній резонансній справі. Надія Савченко, Петро Порошенко, Роман Насіров, Владислав Мангер, Віталій Кличко. Це далеко не повний список VIP-клієнтів адвокатів «Barristers», час роботи яких коштує… досить пристойні кошти. Відтак наша розмова із Олексієм Шевчуком – це формат бліц-інтерв’ю. Відповіді були хоч і лаконічні, але влучні і гострі. Судіть самі.

0
05 октября 2019

Оновлена, професійна, ефективна та з меншою кількістю прокурорів. Саме так Генеральний прокурор Руслан Рябошапка окреслив майбутнє відомства, яке його попередник колись називав “генеральним могильником”. І так само резонансно обіцяв оновити та очистити від корупції.

0
23 сентября 2019

Із уже колишнім першим заступником Генпрокурора Юрієм Севруком Резонанс говорив про реформи в органах прокуратури загалом. Та про перетворення Національної академії прокуратури на тренінговий центр. Про кадрові конкурси та тести. А також про гарантії незалежності прокурорів та суддів. Не оминули і теми люстрації, військової юстиції та вбивств на Майдані

0
18 августа 2019

Чи може троє російських науковців (звісно ж, під орудою КДБ/ФСБ) понад 20 років тому спрогнозували появу у РНБО некоєго Д., і запустили “міф” про одного з майбутніх стовпів вітчизняної нацбезпеки?! Ще й у час російської збройної агресії?!

0
30 июля 2019

ЕксГолова Служби безпеки України та №3 у виборчому списку “Батьківщини” на дострокових парламентський виборах Валентин Наливайченко не потребує додаткового представлення. Яскравий політик, кадровий дипломат, ще й утаємничений у діяльність спецслужб – однозначно він додасть нової енергії новій Верховній Раді України. У який спосіб? Про це – в інтерв‘ю Резонансу.

0
15 июля 2019

Розмова Резонансу із Представником глави держави у Конституційному Суді України Федіром Веніславським відбулась ще до публічного звернення гаранта Конституції щодо люстрації. Та внесення відповідного законопроекту до Верховної Ради – в останній день каденції нардепів 8-ого скликання. Утім, левова частка нашої розмови була присвячена саме квазі-люстрації по-українськи і конституційності вітчизняного закону про очищення влади.

0
22 мая 2019

Олена Мельник, Резонанс Наша публікація ДЕМБЕЛЬСЬКИЙ АКОРД ПІДЛЕГЛИХ МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ (ДОКУМЕНТИ) отримала продовження.

0
21 мая 2019

360 відсотків за інтенсивність праці для начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області та по 310% –  заступникам… це майже на рівні “Нафтогаз Україна”.

0
23 января 2019

Наприкінці минулого року Верховна Рада не змогла подолати вето Президента України на закон «Про приватну детективну (розшукову) діяльність», ухвалений ще у квітні 2017. Відтак ринок детективних послуг в Україні і далі перебуває у “тіні”, а приватні сищики і далі діють під “легендою” журналістів. Пропонуємо  читачам інформаційне дослідження “Журналісти-охоронці, хто і чому загнав українських детективів у підпілля?”. Текст не втратив  актуальності і через десять років, як і коментарі.

0
31 октября 2018

 30 жовтня 2018 року Петро Порошенко встиг не лише підписати Указ про призначення, а ще й представити нового голову Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука. При цьому гарант Конституції абсолютно цинічно заявив: “Головне завдання, яке я ставлю новому голові ОДА – це захист людей”. Фарисейство слів президента у тому, що екс-керманичу УМВС Волинської області Терещуку закидають причетність саме до масових порушень прав людини під час подій на Майдані.

0
24 сентября 2018

Олена Мельник, Резонанс Вперше в історії України у Верховному суді відбулось спільне засідання органів системи правосуддя. За «круглим столом» представники Ради суддів України, Ради прокурорів України, Національної асоціації адвокатів України, Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини опинились після інформаційного буревію, спричиненого заявами у «справі Кернеса».

0
03 сентября 2018

Здавалось би, що може поєднувати Державну виконавчу службу із дитячими позашкільними гуртками? Але я знайшла точку дотику. Це напіваварійне приміщення у Дніпровському районі столиці

0
17 августа 2018

Розігнати усе керівництво Лук‘янівки треба було вже після того, коли європейські ЗМІ поширили відео, зняте у цьому закритому закладі. У кадрі  французький “король шахраїв” не просто вживає спиртні напої із іншими ув’язненими. Але й має нахабність розповідати на камеру, де він бачив юстицію України і Франції…

0
13 августа 2018

Вільних місць у перлині Азов’я вистачає… Але залізниця НЕ везе! А якщо і везе – то в таких умовах, що попри мій патріотизм  – починаю думати про Туреччину…

0
20 июня 2018

Пам‘ятаю, як мене переконували у ГПУ, що чинний закон передбачає навіть зміну зовнішності та місця проживання учасника кримінального судочинства, а не лише його фізичну охорону. А от для реалізації усіх його прогресивних норм не вистачає головного – лише коштів у бюджеті!

0
28 мая 2018

Дехто називає Східницю “українською Швейцарією”. Але у якому Бад-Рагаці чи Скуолі п‘ятеро поліцейських обшукуватимуть приватну оселю заради печатки та документів, офіційно визнаних недійсними кілька років тому?! Де б опинився швейцарський прокурор, який підтримав би подібне гвалтування прав людини??? І хіба для того, щоб осягнути абсурдність цього процесу треба окремий антикорупційний суд?!

0
31 марта 2018

Новоутворене Державне бюро розслідувань і далі супроводжують скандали. Вибори до Ради громадського контролю 30 березня 2018 року мають усі шанси стати підставою не лише судових позовів щодо оскарження їхніх результатів. А й кримінальних проваджень. Як стало відомо Резонансу, відповідну заяву про ще один посадовий злочин директора ДБР Романа Труби вже наступного тижня доправлять до Генеральної прокуратури.

0
22 февраля 2018

Наразі маю чудову звернутись цією публікацією безпосередньо до пана Тігіпка. Сергію Леонідовичу, досить вже ганьбитися! Вгамуйте нарешті своїх підлеглих колекторів!!!

0
30 января 2018

Почалось усе ще минулого тижня – 25 січня. З того дня мій телефон буквально очманів від тієї кількості повідомлень і дзвінків. Ледве не через кожну годину голосом Юрія Левітана мене сповіщали про наявність якогось міфічного боргу, який я мушу терміново сплатити.

0
17 ноября 2017

Дуже смішно читати зараз, що Роман Труба переміг у конкурсі на посаду директора Державного бюро розслідувань за протекції Народного фронту. Та пишіть вже Свободи))) До речі, на Банковій, мабуть, саме так і сприймають Трубу. Чимось іншим складно пояснити відмову у присвоєнні йому класного чину генерала за поданням Олега Махніцького у тому далекому 2014 році…

0
06 ноября 2017

Олена Мельник, Резонанс Із заступником Генерального прокурора Євгеном Єніним говорили про недавній “шабаш” у Лук‘янівському СІЗО. Та загалом про дотримання прав людини та стану законності у вітчизняній системі виконання покарань. Про наведення правопорядку в українських в‘язницях та відповідну взаємодію між Генеральною прокуратурою та Міністерствою юстиції України. Не залишилась поза увагою Резонансу  і міжнародна діяльність ГПУ, яку також курує донедавна кадровий дипломат та розвідник пан Єнін

0
20 сентября 2017

Відсутність оперативного інтересу командирів САП та НАБУ до викриття «діамантової банди перевертнів» складно пояснити… хіба тим, що Назар Холодницький та Артем Ситник поступово перетворюються на політиків. Відтак, чітко прогнозують не лише правові, а й політичні наслідки тих чи інших антикорупійних кроків…

0
08 сентября 2017

Нещодавня «контрибуція» бандитської каси на понад мільйон умовних одиниць знову надихнула на тему “злодіїв у законі”. Не тих, яких щотижня показово депортують із України. А саме тертих вовків. Як Антимос Кухілава, котрий повернувся до Одеси точнісінько після звільнення губернатора Саакашвілі.

0
22 августа 2017

Олена Мельник, Резонанс «У повідомленні про підозру Тимошенко Ю.В. у замовленні та організації вбивства Щербаня Є. О. має місце перекручення фактів. Жодне з перерахувань, яке інкримінується Тимошенко Ю.В. не має відношення до неї або згаданої вище компанії “Somolli Enterprises Limited”. Натомість Генеральною прокуратурою так і не встановлені мотиви перерахування коштів на користь Лазаренка П.І. посадовими особами групи «Приват», зокрема Тігіпком С.Л. Не встановлені також мотиви перерахування коштів компаніями “Ronly Holdings” та “L.I.T.A.T.”. Більше того, Генеральною прокуратурою по обставинах перерахування коштів за вбивство Щербаня Є.О. ніколи не допитувався Тігіпко С.Л., як не допитувались інші власники «Приватбанку» Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов». Це вже висновки незалежного юридичного аналізу, проведеного начебто на замовлення згаданих «аналітиків» ГПУ.

0
02 августа 2017

Олена Мельник, Резонанс Гібридна війна – гібридні санкції! Саме такий висновок напрошується в історії із забороною діяльності в Україні федеральної автономної установи «Російський морський регістр судноплавства» (далі – РМРС) із штаб-квартирою у Санкт-Петербурзі. Чомусь у РНБО, коли розширювали санкційний список, вирішили, що РМРС та її українська донька менш небезпечні ніж соцмережі типу ВК та Однокласників. Відтак військова прокуратура змушена захищати інтереси нацбезпеки у вітчизняних судах. Попри спротив та тиск, з боку деяких нардепів та особисто міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

0
27 июля 2017

Півтора місяця тому Резонанс оприлюднив показову історію одеського вебешника Андрія Волоса. Жодної реакції ми так і не дочекались. У тому числі, від Давіда Сакварелідзе, який тоді очолював прокуратуру Одеськоі області. І відповідав (разом із очільником облполіції) за законність дій, зокрема, згаданого працівника внутрішньої безпеки правоохоронного органу.

0
07 июля 2017

Парубій має чітко розуміти, що у цієї Верховної Ради лише два шляхи – “до РАГСу, або до прокурора”. Або депутати “здають” своїх найзаплямованіших колег, і нехай свою невинуватість ті доводять у суді… Або народ поведе остаточно дискредитовану владу на позачергові вибори.

0
07 июня 2017

Олена Мельник, Резонанс Поки країна у захваті спостерігає за судовим реаліті-шоу «Повернути Шокіна», не менш захоплюючий детектив розгортається довкола Конституційного Суду України. За інформацією його прес-служби, з 4 червня 2017 року Віктор Кривенко приступив до виконання обов’язків голови КСУ. Утім, експерти називають інше прізвище судді – найстаршого за віком, який має усі шанси стати тимчасовим наступником Юрія Бауліна. Хоча відомо, що немає нічого тривалішого, ніж тимчасове. Пікантність ситуації полягає у тому, що головним захисником української Конституції може стати людина, ім’я якої пов’язують із одіозним Віктором Медведчуком.

0
12 апреля 2017

Олена Мельник, Резонанс Резонансні звинувачення антикорупціонерів на адресу відстороненого очільника ДФС (хоча подвійне громадянство наче не корупційний злочин, і не кримінальне правопорушення взагалі) викликали хвилю «полювань на відьом» із кількома паспортами. У першу чергу, власників іноземних документів почали викривати у стінах Верховної Ради. І познаходили навіть серед чиновників столичної мерії. Як тут не згадати за першого заступника керівника НАБУ – Гізо Углаву.

0
04 апреля 2017

Особисто мене, наприклад, переконала патрульна. І я (як пересічна громадянка України, але із певним досвідом… ) – їй вірю! Вірю, що перший заступник прокурора Дніпропетровської області наполягав саме на самостійному подальшому обстеженні на вміст алкоголю у крові…. (Уточню, 0,66 промілей – це не лише 1,5 літра пива – це і 250-300 грамів горілки – на вагу чоловіка у 90 кг).

0
01 апреля 2017

Олег Махніцький має намір звернутися із відповідним судовим позовом про поновлення на посаді у разі позитивного рішення Вищого адміністративного суду України у справі Віктора Шокіна. Про це стало відомо Резонансу з джерел наближених до екс-виконувача обов‘язки Генпрокурора.

0
02 марта 2017

Олена Мельник, Резонанс Відверта бутафорія та маніпуляції – найсумніше у цьому «марлезонському балеті». Коли заздалегідь всім відомо, хто ж очолить державну структуру. І це рішення ухвалює далеко не конкурсна комісія, а представники двох владних фракцій ВРУ – у закритому режимі. Правда, незабаром може розпочатися політичний дерибан на трьох, враховуючи Ляшка. Вельми сумнівно, щоб політичний балаган додав натхнення й упевненості майже зруйнованій правоохоронній системі, яка апріорі має бути поза політикою.

0
16 февраля 2017

Олена Мельник, «Резонанс» У ГПУ підвели підсумки «виконання органами прокуратури у 2016 році покладених функцій та завдань». Проблематику прокурорсько-слідчої діяльності обговорювали наживо. Без переможних реляцій. І без Петра Порошенка, але за участі народних депутатів із профільних комітетів, що видається цілком логічним для парламентсько-президентської країни. Не зрозумілим для здоровому глузду лишилось інше. Поважне зібрання чомусь оминуло увагою військову юстицію. Погодьтесь, у країні де війна, анексія та окупація територій, питання додержання законності у воєнній сфері мало б стати стрижнем публічного звіту Генерального прокурора.

0
08 февраля 2017

Олена Мельник, «Резонанс» Вперше спілкувалась із Юрієм Суховим сім років тому. Коли він ще був Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики у Кабміні Юлії Тимошенко.

0
07 декабря 2016

Олена Мельник, “Резонанс” У Департаменті організації діяльності «Корпусу оперативно-раптової дії» Національної поліції України відреагували на розслідування «Резонану» АМАТОРСЬКИЙ КОРДЕБАЛЕТ У КНЯЖИЧАХ. У відповідь на наш інформаційний запит у МВС частково відповіли на запитання.

0
05 декабря 2016

За даними ДПСУ, 5 грудня 2016 року в аеропорту «Бориспіль», напередодні Міжнародного дня боротьби із корупцією, стартує перший міжнародний Антикорупційний тиждень на кордонах України, Румунії та Молдови. Стартує помпезно. За участі іноземних послів та дипломатів, народних депутатів та артистів, представника НАЗК та навіть офісу зв’язку НАТО в Україні. «Резонанс» не міг оминути цю грандіозну подію. Отже з нагоди антикорупційного тижня (дивно, раніше були місячники) обіцяне продовження ФЛЕШКИ ДПСУ. АБО НА ЧОМУ ЗАРОБЛЯЮТЬ ПРИКОРДОННИКИ.

0
04 декабря 2016

Олена Мельник, “Резонанс” П‘ять загиблих поліцейських у результаті невдалого затримання грабіжників у Київській області. Стражі правопорядку загинули не від куль зловмисників, а буквально перестріляли один одного. “Резонанс” з‘ясовував хто ж керував цією феєричною спецоперацію. І хто має нести за це відповідальність.

0
30 ноября 2016

Олена Мельник, “Резонанс” На тлі очікувань та власне допиту президента-втікача, майже не поміченою лишилось інше резонансне кримінальне провадження. Воно також перебуває «на контролі» вітчизняного Генпрокурора. Йдеться про земельний скандал, де фігурує мер Бучі Анатолій Федорук. А також екс-перший заступник голови парламенту Ігор Калетник.

0
21 ноября 2016

Ті, хто бувають у аеропорті «Бориспіль», не могли не помітили дивну агітку. Стверджується, що «Україна вільна від корупції». Це відголос антикорупційної піар-кампанії прикордонного відомства. Вікдритим залишилось запитання – кого ж саме попереджають, що «хабар це кримінальний злочин»? Іноземних громадян та українців, які перетинають кордон? Чи власне вартових кордону?! З надійних джерел «Резонанс» отримав флешку із копією аналітичної довідки «щодо протиправної діяльності в підрозділах ДПСУ». Аналіз свідчить, що після Майдану ситуація кардинально не змінилась. Навіть війна не заважає «заробляти» на кордоні. А схеми, що виникли за часів голови Держприкордонслужби Миколи Литвина (був 13 років на посаді), – успішно працюють і за Віктора Назаренка.

0
01 ноября 2016

Елена Мельник, “Резонанс”
Глава секции оперативного реагирования Комитета защиты прав адвокатов и гарантий адвокатской деятельности Национальной ассоциации адвокатов Украины Виталий Сердюк один из первых в июле этого года приехал в офис своего коллеги Андрея Цыганкова, когда с обыском пришло НАБУ. «Очевидно, иных методов обеспечения состязательности процесса у детективов не осталось!», – сказал он тогда «Резонансу». С чем связано тотальное давление на адвокатов и их преследование, почему безнаказанно нарушается адвокатская тайна и прослушиваются адвокаты, и какие особенности «большого дела» Януковича специально для «Резонанса» рассказал адвокат и партнер AVER LEX Виталий Сердюк.

0
25 октября 2016

Елена Мельник, “Резонанс”
По возвращении из прибалтийской страны он попал прямиком в Службу безопасности Украины. В сопровождении 12 оперативников. «Беседа» длилась почти 14 часов, с небольшими перерывами на кофе. “По результатам допроса вышеуказанного лица были получены фактические данные, имеющие доказательственное значение по уголовному производству, которое расследуется по признакам правонарушения, предусмотренного ст.110-2 Уголовного кодекса Украины (финансирование сепаратизма)», сообщила 25 октября пресс-служба СБУ. Речь идет … об адвокате народного депутата Александра Онищенко – Андрее Цыганкове. В перерыве между допросом и судебным заседанием юрист пообщался с «Резонансом», назвав сегодняшнюю новость от спецслужбы «холодным душем».

0
12 октября 2016

Олена Мельник, “Резонанс”
Поки ідея «Державного бюро військової юстиції» десь у повітрі, на землі – протидія розкраданням військового майна та земель оборони традиційно є головним болем хіба що військової прокуратури. У далекому 2010 представник МОУ зізнався, що армійці навіть гадки не мають щодо десятків тисяч земельних гектарів та розташованих там об’єктів. Їхню вартість вони оцінили, коли їм буквально під ніс це тицьнули військові слідчі.

0
27 сентября 2016

Олена Мельник, Резонанс … І через дешевих журналістів оприлюднили, – каже у прямому ефірі один із заступників Пшонки. А далі – повна тиша. Медіаспільнота робить вигляд, що не помітила образи колеги. Рух «Стоп цензурі!» не пікетує Генпрокуратуру, вимагаючи публічних вибачень. Реальна картинка?!

0
13 сентября 2016

Олена Мельник, “Резонанс”
Головний люстратор України в інтерв‘ю “Резонансу” розповіла коли вона планує піти з державної посади, про подальші перспективи очищення влади та громадську люстрацію, під яку вона потрапила.

0
06 сентября 2016

Олена Мельник, “Резонанс”
У червні парламент підтримав зміни до української Конституції та ухвалив президентський законопроект «Про судоустрій і статус суддів» (№4734). Законом, зокрема, передбачається створення Вищого антикорупційного суду (ВАС). Утім у політико-юридичних колах не вщухають баталії як про доцільність змін до Основного Закону у час війни, так і щодо утворення спеціалізованого аникорупційного суду

0
25 августа 2016

Олена Мельник, Резонанс Чим відрізняються записи розмов «з-під дивану» екс-майора держохорони Миколи Мельниченка та прихована зйомка у кабінеті екс-заступника міністра внутрішіх справ України Сергія Чеботаря? Що тут спільного із таємною інформацією з т.з. флешки НАБУ, яку поступово оприлюднює журналіст Володимир Бойко? 

0
15 августа 2016

Олена Мельник, Резонанс У трикутнику ГПУ-САП-НАБУ розгорілись неабиякі «шпигунські» пристрасті. Крім скандалу із незаконним прослуховуванням та спробою обшуку в Антикорупційному Бюро минулої п’ятниці з’явилась ще одна «позаштатна робоча ситуація»: стеження за слідчим ГПУ та бійка спецназу НАБУ із прокурорами. “Резонанс” відтворив хронологію подій та зібрав думки фахових експертів – Віктора Трепака, Ігоря Луценка, Володимира Пилипенка, Івана Пєтухова та Миколи Ореховського.

0
08 августа 2016

Олена Мельник, Резонанс Соратник Юлії Тимошенко та Юри Єнакієвського. Так називали екс-нардепа Олександа Шепелєва. Нині його справа знову стала топ-темою. Звинуваченого в Україні у розкраданні коштів та організації “замовних” убивств екс-банкіра – звільнили з російського СІЗО.

0
07 августа 2016

Політичні ляпи ще можна пробачити політику, який тільки стає прокурором. Не навпаки …

0
05 августа 2016

Олена Мельник, “Резонанс”
Прокурора Костянтина Кулика вперше побачила ще в березні 2014-ого у приймальні першого заступника Генпрокурора, який курував розслідування “створення у 2009 році злочинної організації мільярдером Сергієм Курченком, близьким до “сім’ї” екс-президента України Віктора Януковича”. Це було після затримання ГПУ та СБУ кількох ключових фігурантів.

0
28 июля 2016

Складно представляти людину, яка не потребує додаткових рекомендацій. Керманич Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк знайшов час і для Резонансу.

0
22 июля 2016

“Замечу, после того, как мне передали уголовное производство по Курченко, я собрал всю следственную группу и предупредил каждого, под протокол, что могут быть разные провокации или иные формы давление. Задача – в кратчайшие сроки дать результат. У кого не хватает силы духа, пусть уходит. «Продавать» дело не позволю никому…”

0
11 июля 2016

У Одеському окружному адмінсуді розпочався розгляд позову прокурора Одеської області Миколи Стоянова (2016 рік) про визнання незаконним наказу керівника Генпрокуратури щодо його звільнення за люстрацією.

0
29 июня 2016

А чого всі так дивуються, що саме військовий прокурор Костянтин Кулик завершує розслідування щодо Сергія Курченка?! Саме він у Головному слідчому управлінні ГПУ 2014 року цю справу і розпочинав.

0
22 июня 2016

Детективну історію нашої зустрічі у Одесі із Військовим Прокурором Південного регіону Максимом Якубовським – розкрию, хіба у мемуарах. Спілкувались довго і без жодних табу на незручні запитання. Говорили про НАБУ та корупцію у прокуратурі, поліції, СБУ та інших силових структурах. Про «Український вибір» та декларацію майна. Про взаємини із грузинськими реформаторами. А також про мобілізацію та недоторканих, відновлення військових судів та юридичне визначення війни на сході.

0
10 июня 2016

“Я з самого початку пропонував: у кожну атестаційну комісію області – ввести кримінального авторитета або злодія у законі. Хто як не вони знають справжню ціну кожному з правоохоронців”, – цинічно іронізує представник Громадської Ради при МВС України, заступник голови Національного форуму профспілок Григорій Кабанченко.

0