» Батько курсанта, який вижив в авіакатастрофі в Чугуєві, розповів, що сам пережив три падіння літаків

03 лютий 2023, П'ятниця, 09:00

Батько курсанта, який вижив в авіакатастрофі в Чугуєві, розповів, що сам пережив три падіння літаків

28 Вересня 2020г.
90_tn

Курсанта третього курсу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба В'ячеслава Золочевського викинуло з літака Ан-26Ш під час аварії, він не вистрибнув звідти, розповів батько Золочевського Віталій.

Про це повідомляє Резонанс 28 вересня із посиланням на GordonUA

Віталій Золочевський, батько єдиного вцілілого в авіакатастрофі військово-транспортного літака Ан-26Ш – курсанта третього курсу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба В'ячеслава Золочевського, – розповів, що сам пережив три аварії літаків.

"Я падав тричі. Те, що син вижив, говорить про те, що він син свого батька", – сказав Віталій Золочевський в інтерв'ю "Сьогодні".

Батько курсанта зазначив, що у його сина немає переломів, "одні лише забої".

"Усі говорять, що він вистрибнув із літака, але це не зовсім так. Його викинуло, виштовхнуло звідти. Також знаю, що він намагався врятувати свого друга", – додав Віталій Золочевський.

Президент України Володимир Зеленський після візиту до курсанта в лікарню повідомив 26 вересня у Facebook, що Золочевський отямився біля уламків літака.

"Один із хлопців поруч горів, і Слава кинувся його гасити. Йому вдалося дати ще один шанс іншому курсанту, який однак, на жаль, помер від опіків сьогодні вранці. Це героїзм посеред поля смерті", – написав він.

Серед основних версій трагедії зараз:

- Технічна несправність літака

- Помилка при пілотуванні або неправильна оцінка ситуації та технічного стану екіпажем

- Неналежна організація чи керування польотом

- Зовнішнє втручання, що могло призвести до технічної несправності літака. - написала Генеральний прокурор України у Фейсбук, передає Резонанс

ДБР звертається до громадян, які стали свідками авіакатастрофи в Чугуєві: "Просимо осіб, які мають фото, відео із відеореєстраторів та мобільних телефонів із місця авіакатастрофи, надсилати свої контактні дані, а саме ПІБ  та номер телефону за телефоном ДБР: +380500802227.

Слідчі ДБР зв'яжуться з Вами для отримання даних матеріалів та долучення їх до кримінального провадження в порядку, встановленому КПК України."

РОЗПОЧАТО РОЗСЛІДУВАННЯ КАТАСТРОФИ ЛІТАКА ТА ЗАГИБЕЛІ ВІЙСЬКОВИХ НА ХАРКІВЩИНІ (ОНОВЛЕНО)

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.