22 вересень 2023, П'ятниця, 10:41

Близько 150 українцям щоденно відмовляють у виїзді за кордон – ДПСУ

28 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 28 жовтня. Резонанс. Близько 150 особам щоденно відмовляють у перетині кордону на виїзд з України. Про це на брифінгу повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає Резонанс.

Цитата

«Щоденно наші військовослужбовці в пунктах пропуску відмовляють в перетині кордону близько 150 особам. В окремі дні менше, в інші дні дещо більше. Більшу частину з них становлять чоловіки, які підпадають під обмеження пропуску на час дії воєнного стану», — повідомив він.

Деталі

Демченко додав, що продовжуються спроби перетнути кордон у незаконний спосіб.

Зокрема, військовослужбовці щоденно затримуют десятки порушників, в середньому — це від 30 до 40 осіб у пунктах пропуску, коли вони намагаються використати підробні документи.

«Також затримання є поза межами пункту пропуску, на так званій зеленій ділянці кордону, коли вони вони або поодиноко, або групами намагаються перетнути лінію кордон», — повідомив речник.

Зокрема, з 24 лютого, загалом, поза межами пунктів пропуску було затримано вже майже 7 тисяч таких порушників.

Ще 3300 осіб були зупинені в пунктах пропуску. Поза пунктами пропуску правопорушники найбільш активно намагаються незаконно перетнути кордон на ділянці кордону з Румунією та Молдовою. 

«Поряд з цим, нашими військовослужбовцями, оперативно-розшуковими підрозділами у взаємодії з іншими правоохоронними органами, також викриваються схеми за якими намагаються організувати незаконне переміщення осіб через кордон. Вже припинено діяльність більше 80 таких протиправних груп», — звітував Демченко.