Насправді, у мітингах на захист Стерненка націоналісти чи радикали участі не беруть. Основний контингент «протестантів» – це професійні громадські активісти з числа американської та британської агентури, ЛГБТ-тусовка, завсідники масових заходів, найняті штабом Порошенка, та колишні добровільні помічники СБУ, агентурні справи яких винесли генерал-лейтенант Кононенко й генерал-майор Доценко, коли їх виганяли з Контори.
Чи готові наші активісти, ФОПи по боротьбі з корупцією та інші грантопереробні організації підтримати прийняття Закону України «Про іноземних агентів», а також Закону України «Про лобістську діяльність»?
Що саме порушив Президент, аби з’явилися підстави юрбою оточити АП й жбурляти каміння в поліцейських?
Вони теж винні у неправосудному вирокові Стерненку? Чи просто ви не любите поліцію й Авакова-чорта? Тоді ваш шлях на вулицю Богомольця – вимагайте відставки міністра внутрішніх справ.
На розгляді у Верховній Раді України перебуває законопроект Президента України, який має започаткувати… не пам’ятаю вже яку за рахунком судову реформу, а саме запровадження нових принципів формування Вищої ради правосуддя. Вона має запрацювати так, щоб відібрати самих найкращих суддів.
Ранее поднимал дискуссию об уголовной ответственности судей Испании за ненадлежащее осуществление правосудия. Сейчас приведу отдельные примеры из Уголовного кодекса Испании, устанавливающие уголовную ответственность для чиновников за совершение преступлений, за которые у нас ответственности не предусмотрено.
Здавалось би, крига скресла: Кабінет міністрів подав до парламенту законопроєкт про внесення змін до закону про НАБУ. Документ передбачає певне «відсторонення» Артема Ситника з посади директора Національного антикорупційного бюро, і це – мабуть, головне. Особа, яка давно є каменем спотикання, може нарешті піти на заслужений (або ні) відпочинок, але, звісно, за умови, що парламент підтримає урядовий законопроєкт. Втім, група підтримки Ситника волає ультразвуком, закликаючи цього не робити. «Ситникоботи» вказують на те, що подібний крок розсварить Україну з нашими західними партнерами.
Монобільшість у парламенті намагалася знайти так звану «золоту середину» між балансом коштів у державі і вимогами «євробляхарів», які вже декілька років поспіль приходять до владних будівель у столиці, аби їх почули…
Напевно вас як і мене вразила нещодавня подія: 11 лютого цього року на станції київського метро «Університет» відбулась бійка. Та не просто бійка – семеро осіб віком від 15 до 21 року під керівництвом свого тренера (а всі вони професійно займаються бойовими єдиноборствами) у відповідь на зауваження перехожих зчинили жорстку бійню. І як наслідок – двоє перехожих отримали серйозні травми. Постраждалими виявились офіцери військової контррозвідки СБУ.
Нічого абсурднішого, ніж «Оксана Марченко фінансує тероризм» – в житті не чула. І це не про те, що нас пов’язує тридцятирічна дружба з Оксаною. Це про закон і справедливість. Чому РНБО не надасть бодай один доказ, один факт, одне свідчення? Було б же переконливіше, правда? Для мене, як для журналіста і юриста – все, що без доказів – порожнє бла-бла. До того ж – небезпечне. Нікому не приходило в голову, що сьогодні відкрили скриньку Пандори? Звинувачення, санкції, біснування – без жодного факту? Без проблем: ось же воно!
Щодо протестів у Борисполі через незаконну забудову прибережної зони та намивання піску
Дискусія щодо легалізації короткоствольної вогнепальної зброї в Україні ведеться ледь не з часів проголошення незалежності. Блогери, журналісти та експерти часто піднімають тему легалізації зброї, міркують про готовність людей щодо її застосування з метою самооборони.
На засіданні Комітету правоохоронної діяльності заслухали звіт Генерального прокурора про діяльність прокуратури у 2020 році. Ірина Венедіктова зазначила, що уперше в історії прокуратури наказом Генерального прокурора, затверджено Стратегію розвитку Офісу Генерального прокурора на 2021 – 2023 роки, цьому передувало проведення в кінці серпня 2020 року за сприяння міжнародних партнерів стратегічної сесії з розробки Стратегії на найближчі три роки.