» Британські винищувачі Typhoon були підняті в повітря для перехоплення двох російських Ту-160

31 березень 2023, П'ятниця, 07:04

Британські винищувачі Typhoon були підняті в повітря для перехоплення двох російських Ту-160

13 Листопада 2021г.


КИЇВ. 13 листопада. Резонанс. Британські винищувачі Typhoon були підняті в повітря для супроводу російських стратегічних бомбардувальників Ту-160. Літаки підняли з авіабаз Лоссимут в Шотландії і Конінгсбі в Англії. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на Twitter Royal Air Force.

Деталі

У Міністерстві оборони Великобританії повідомили, що мова йшла про два російські літаки, які не входили в повітряний простір Королівства.

Раніше біля кордонів Росії над Литвою пролетіли два стратегічні бомбардувальники B-1B Lancer ВПС США, які здатні нести ядерну зброю.

У командуванні ВПС США заявили, що метою місії було підвищення готовності і взаємодії навідників, що відповідають за координацію авіаударів для підтримки сухопутних сил.

Відомо, що літаки злетіли з аеродрому у Великобританії і після польоту поблизу російських кордонів дозаправилися в Німеччині. Пілоти координували свої дії з литовськими і британськими авіаційними навідниками, які виявляли імітовані наземні цілі.

Нагадаємо

Росія відправила десантників до Білорусі, щоб продемонструвати підтримку свого союзника на тлі напруженості через наплив мігрантів на білоруському кордоні з Польщею.