04 жовтень 2023, Середа, 11:22

Був потрібен фсб рф: Буданов про обмін Медведчука на полонених

23 Вересня 2022г.


КИЇВ. 22 вересня. Резонанс. росія обміняла колишнього народного депутата Віктора Медведчука на 200 українських військовополонених, оскільки він був найбільше потрібний фсб. Про це повідомив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов під час брифінгу, передає Резонанс.

Цитата

«Медведчук на даному етапі найбільше потрібний фсб, а не комусь там конкретно. Це особа через яку на пряму йшло фінансування агентурних мереж тут, через цю особу йшло фінансування певних посадовців та наповнення негласного бюджету федеральної служби безпеки», - сказав Буданов.

Деталі

За його словами, Медведчук став для росіян засобом впливу та відмивання грошей.

«Це головна причина чому вони так за нього боролися», - зазначив Буданов.

Глава Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив, що Медведчук є дуже потужним носієм інформації для росії.

Очільник Служби безпеки України Василь Малюк в свою чергу зазначив, що обмін Медведчука на 200 українських військовополонених – це ознака того, що він був топовим зрадником України.

«Ми розуміємо, що наші вороги з фсб та інших спецслужб рф проводять спеціальні інформаційні операції. Цілком ймовірно, що в майбутньому вони зможуть використати для цього Медведчука», - розповів Малюк.

Доповнення

Віктора Медведчука передали рф в обмін на 200 українських героїв.

Раніше Василь Малюк повідомляв, що обмін Медведчука не перешкоджає розгляду його справ у суді.

Контекст

Відбувся великий обмін полоненими. Він пройшов у декілька етапів і у дуже різних локаціях. З російського полону ми повернули 215 людей.