» Бюджетні модульні стінки в вітальню: поради щодо вибору від “Vse.ua”

08 лютий 2023, Середа, 06:39

Бюджетні модульні стінки в вітальню: поради щодо вибору від “Vse.ua”

3 Лютого 2022г.

Модульна стінка у вітальні - практичні та багатофункціональні меблі для будинку, які дозволяють додати в інтер'єр затишку і допомогти розташувати всі необхідні речі. Її можна використовувати як для зберігання одягу, так і для книг, техніки, посуду, іграшок, прикрас та безлічі інших варіантів. Різноманітність асортименту на сайті "Всі ціни Києва", дозволяє обрати меблі за різною вартістю, у тому числі і бюджетні моделі, з найкращими з них ми ознайомимося у нашому огляді.

Тіса-меблі Вітальня-13

Виробник пропонує покупцеві проявити творчість та внести власні корективи в дизайн та розміри цієї стінки. Завдяки цьому ви можете самостійно обрати, які саме елементи будуть входити в комплектацію стінки. Також можна обрати дзеркальнi фасади. Постійним залишається лише матеріал виготовлення. Фабрика Тиса-меблі використовує високоякісне ДСП «KRONO» товщиною 16мм, яке відноситься до екологічного класу Е1. Ми рекомендуємо, перш ніж обирати стінки у вітальню, проаналізувати чим саме ви наповнюватимете її, щоб підібрати оптимальний варіант компонування.

  • матеріали - ДСП;

  • закриті секції, ящики;

  • розміри - 2100x450x2050 мм.

Середня вартість - 9 249 грн

Сокме Стінка Поло

Львівська фабрика Сокме постачає на український ринок велику різноманітність меблів, у тому числі й бюджетних. Добрим прикладом таких товарів стала стіна Поло, виготовлена з ДСП. Місткі та практичні меблі мають безліч відкритих поличок, великий засклений пенал і тумбу у своїй комплектації. Для телевізора є спеціальна ніша, під якою розташована містка полиця для аудіо-, відеоапаратури і великий ящик.

  • матеріали - ДСП, МДФ;

  • відкриті секції, закриті секції, ящики;

  • розміри - 2900x465x2060 мм.

Середня вартість - 7 226 грн

Меблі-Німан Сайдборд C063

Ця стіна створена в стилі модерн, тому вона буде органічно виглядати в сучасних напрямках інтер'єру. Стильні, багатофункціональні та місткі меблі дозволяють розташувати всі необхідні речі та елементи декору. Каркас моделі виконаний з надійного та екологічного ЛДС, а для фасадів, цоколя та кришки використовували МДФ із плівкою ПВХ. Усі ящики оснащені телескопічними напрямними. На вибір покупця запропоновано два кольори - світлий і темний горіх.

  • матеріали - ДСП, МДФ;

  • відкриті секції, закриті секції, ящики;

  • розміри - 2610x510x1420 мм.

Середня вартість - 12 803 грн

Висновок

Основне завдання стіни у вітальні - розмістити всі необхідні речі з максимально швидким доступом. Саме тому, меблі пропонують безліч не надто містких відділень – ящики, ніші, тумби тощо. Якщо ви плануєте зберігати в передпокої одяг на вішалках, переконайтеся, що є спеціальна ніша зі штангою. Те саме стосується телевізора, для нього має бути спеціальна тумба.