» «Це справа фракції, спитаєте в Арахамії» – заступник голови ОП про відкликання Разумкова

24 березень 2023, П'ятниця, 21:58

«Це справа фракції, спитаєте в Арахамії» – заступник голови ОП про відкликання Разумкова

1 Жовтня 2021г.


Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко сказав, що не вважає своєю справою оцінку роботи голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

«Слухайте, це справа фракції, мене тут учора питали – спитаєте у Давида Арахамії (голова фракції «Слуга народу» у Верховній Раді – ред.). Я не беруся оцінювати роботу спікера чи депутатів, саме тому ми й зібралися, щоб усім один одного оцінити», – розповів Тимошенко в інтерв’ю Радіо Свобода в Трускавці, де на нараду зібралися члени владної фракції «Слуга народу».

Тимошенко підтвердив, що на цій нараді «будуть і члени Кабінету міністрів, і всі заступники керівника Офісу (президента – ред.) і керівник Офісу, буде і президент, звісно».

«Давно фракція не збиралася в такому складі, коли є не тільки фракція, а й Офіс президента, і Кабмін, тому є багато питань, які треба проговорити, насамперед і щодо прискорення (розгляду) по деяких законопроєктах. Взагалі план по законопроєктах… закінчується рік, щось ми встигли зробити, щось не встигли з того, що планували рік тому. Саме тому ми й збираємося», – наголосив заступник керівника Офісу президента.

Раніше член парламентської фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв, який також приїхав до Трускавця, негативно відповів на запитання, чи планує він ставити свій автограф у підписних листах за відкликання голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

«Вважаю, що маємо поговорити перед таким рішенням із Разумковим, і я особисто хочу поговорити із ним… Я не знаю, чия це ініціатива була (щодо відкликання Разумкова – ред.), я вчора про це дізнався так само, як і ви, з новин, що збираються підписи Арахамією», – сказав депутат Чернєв.

Спікер парламенту Дмитро Разумков вранці 30 вересня повідомив, що представники владної фракції «Слуга народу» розпочали процедуру його відкликання з посади.

Речниця спікера після цього повідомила, що підписні листи за зверненням фракції «Слуга народу» готові і перебувають в апараті Верховної Ради, а «ініціатори даного процесу вже мають можливість забрати підписні листи та продовжувати процедуру, згідно з регламентом».

Ольга Туній підтвердила Радіо Свобода, що голова Верховної Ради так і не отримав запрошення на збори депутатів владної фракції, які цими вихідними відбудуться в Трускавці Львівської області.

Сам спікер, який на дострокових парламентських виборах 2019 року очолював партійний список «Слуги народу», побажав колегам «продуктивної роботи в Трускавці».

Ініціативу відсторонення Разумкова розкритикували в «Європейській солідарності» і «Голосі».