22 вересень 2023, П'ятниця, 04:48

Чергова брехня від «Укропу»: суд ухвалив рішення за позовом місцевого депутата до прокурора Запорізької області

10 Квітня 2019г.
pr.1680x1680

В ході судового процесу виявилося, що депутат Михайло Прасол ні на який прийом не приходив. Це підтверджують записи відеокамер, - пишуть Факты Запорожье.

Конфлікт між представниками запорізької партії "Укроп" та очільником прокуратури Запорізької області Валерієм Романовим вже набув суспільного резонансу.

Тему, здебільшого, мусують депутати міської та обласної рад Михайло Прасол та Ярослав Гришин. Політичні діячи протягом тривалого часу на кожній сесії та на своїх Фейсбук сторінках влаштовують публічні демарші, в яких виказують критику на адресу прокурора області.

Так, нещодавно Запорізький окружний адміністративний суд ухвалив рішення з приводу позову Прасола стосовно Романова.

Справа у тому, що 5 листопада 2018 року Михайло Прасол зареєстрував адміністративний позов стосовно прокурора Валерія Романова. Згідно з документами суду, до "укропівця" начебто звернулися люди, які не змогли потрапити на прийом до очільника прокуратури. Мешканці хотіли обговорити погіршення криміногенної ситуації в регіоні, а от потрапити на прийом до Романова так і не змогли.

Як зазначає депутат у позивній заяві, він також приходив на прийом до прокурора та застати його теж не зміг. Таке ставлення народного обранця обурило, й він подав до суду. Депутат волів визнати діяльність Романова протиправною. Зазначена справа має № 280/4629/18.

Судова тяганина продовжувалася чотири місяці: допрацьовувалися заяви, відкладалася засідання. Та, все ж таки, ухвалою суду, за клопотанням представника позивача, розгляд справи був перенесений на 6 березня поточного року, де і прозвучало остаточне рішення.

Суд сказав своє слово

Запорізький окружний адміністративний суд встановив, що Валерієм Романовим не було допущено жодних протиправних дій, про які казав Михайло Прасол, тож позов не був задоволений. Відповідне рішення було підписано 25 березня 2019 року.

Також було зазначено, що депутату-позивачу прокуратура Запорізької області одразу після подання позову (13.11.2018 року -ред.) надала лист- пояснення, в якому було чітко зазначено, з якої причини очільника прокуратури не було на місці. Як виявилося, у цей час прокурор знаходився в Енергодарській місцевій прокуратурі. Про це свідчать відповідні записи.

Окрім цього, суддя зауважив, що в депутатському зверненні не порушуються питання, із якими Прасол має потрапити на невідкладний прийом. Тож, депутат має право потрапити на прийом до прокурора у «загальному порядку», визначеному ЗУ «Про звернення громадян».

Чергова брехня від запорізького «Укропу»

А ось тут, ще цікавіше. У ході судового процесу виявилося, що депутат Михайло Прасол ні на який прийом не приходив. Це підтверджують речові докази - записи ДВД-дисків камер спостереження.

ПРОКУРОР ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОВІДОМИВ ПРО ЗМІНЕНУ ПІДОЗРУ СКАНДАЛЬНОМУ ДЕПУТАТУ