» Чесна схема Дмитра Добродомова

04 жовтень 2022, Вівторок, 15:50

Чесна схема Дмитра Добродомова

4 Травня 2018г.
0
31922637_1707282959309323_7338773681956454400_n

Антикорпціонер та правдоборець, нардеп Дмитро Добродомов виявився досить кмітливим та винахідливим. Він винайшов ще одну, відносно чесну схему, як обійти Закон, пропіарити партію та не відображати це у фінансовому звіті до НАЗК.

Попередню схему спалив Громадський рух "Чесно". На початку цього року він провів розслідування і з'ясував, що свою партію "Народний контроль" Дмитро Добродомов у маси просував через ГО "Народний контроль" та телепрограму "Народний контроль". Цей ТВ-продукт за гроші розміщувався в ефірі 9-ми обласних телеканалів. Саме в тих регіонах, де партія мала своїх депутатів в місцевих радах. Але ні витрати на виробництво, ні на розміщення у фінансових звітах, які подаються у НАЗК, борець з корупцією та нардеп не фіксував.

Оскільки з легенти, що партія і ТВ-програма "даже не муж и жена" навіть кури почали сміятися, то було винайдено інший спосіб піару.

На вулицях Києва з'явилася реклама нового телепродукту Дмитра Добродомов, що вийде у прокат на "4 телеканалі". Раніше цей канал називався RTI. За дивним збігом обставин власниками цього телеканалу, як стверджує Детектор медіа, виявилися партійні соратники Дмитра Добродомова.

Програма депутата називається "Ми зможемо!" У презентації наданій Нацраді з питань телебачення та радіомовлення написано, що вона виходитиме щочетверга, і в ній буде аналіз головних політичних, економічних та соціальних подій тижня.

Але власники телеканалу спеціально приховали автора програми. Тобто не збрехали, а просто тихо промовчали. Інших ведучих вказали, а тут у них сталася тимчасова амнезія.

Зате не забули замовити масовану бордову кампанію з Дмитром Добродомовим. Точніше, програму ведучим якої є нардеп.

Формально замовником реклами є телеканал. Формально Дмитро Добродомов не платить ні копійки. А якщо хтось раптом запитає, суто формально "А почем лицо на рекламе?", то можна відповісти так як Віктор Чумак навчив: "за рекламу я не платив, а лише дозволив використовувати своє обличчя чесного борця з корупцією"....

Джерело

"ДОБРЫЙ ДОМ" АНТИКОРРУПЦИОНЕРА ДМИТРИЯ ДОБРОДОМОВА