02 грудень 2023, Субота, 14:37

Чиновників Одеської ОВА підозрюють у розтраті держбюджету на понад 7 млн гривень на закупівлях продуктів для ЗСУ

2 Лютого 2023г.


КИЇВ. 2 лютого. Резонанс. Керівництво Одеської ОВА підозрюється в розтраті 7 млн грн на закупівлях для армії. Чиновники за завищеними цінами уклали договір на придбання продовольства для ЗСУ. Про це йдеться в повідомленні Офісу Генерального прокурора України, передає Резонанс.

Деталі

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора на розтраті понад 7 млн грн з державного бюджету викрито керівництво та службових осіб Одеської обласної військової адміністрації, а також директора підприємства.

За даними слідства, посадовці у змові з директором, завищили ринкову вартість продуктів під час укладення трьохсторонніх угод про придбання продовольчих товарів для Збройних Сил України.

Наразі їм повідомлено про підозру у розтраті грошових коштів у особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Серед підозрюваних: колишній заступник голови Одеської обласної військової адміністрації, начальник одного з департаментів та начальник відділу ОВА, а також директор ТОВ.

Нагадаємо

Служба безпеки України викрила злочинні дії заступника голови Одеської обласної військової адміністрації. За 35 тис. доларів він хотів “відмазати” підлеглого від тюрми.