» Чоловік отримав довічне за вбивство і зґвалтування 11-річного хлопчика

07 лютий 2023, Вівторок, 00:43

Чоловік отримав довічне за вбивство і зґвалтування 11-річного хлопчика

20 Грудня 2021г.


КИЇВ. 20 грудня. Резонанс. На Дніпропетровщині чоловіка засудили до довічного позбавлення волі за вбивство і зґвалтування 11-річного хлопчика, повідомили Резонанс у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

Цитата:

"За публічного обвинувачення Дніпропетровської обласної прокуратури суд призначив найвищу міру покарання у вигляді довічного позбавлення волі чоловіку за вбивство і зґвалтування, а також за вчинення крадіжки (ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 152, ч. 2 ст. 185 КК України)", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Доведено, що у травні 2020 року раніше судимий чоловік привів 11-річного хлопчика до себе у помешкання – напівзруйновану будівлю на території психіатричної лікарні у Дніпрі, де він проживав після звільнення з тюрми. "Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він задушив підлітка, з яким познайомився незадовго до вбивства. Коли хлопчик більше не міг чинити опору, засуджений його зґвалтував, а потім вкрав мобільний телефон", - вказали у прокуратурі.

Вину чоловік не визнав.

Вирок суду не набрав законної сили.

Доповнення

Згідно зі звітом Нацполіції, у 2020 році у середньому кожні три години ставався один злочин проти дитини. Минулого року поліцією зареєстровано загалом майже 3400 злочинів, скоєних стосовно дітей, з яких 2200 розкриті та направлені до суду. Кількість злочинів проти дітей торік скоротилася на 16%, у порівнянні з 2019 роком.