» Чоловік, який запропонував патрульному 200 грн хабаря, сплатить 8,5 тис грн штрафу

09 грудень 2022, П'ятниця, 15:43

Чоловік, який запропонував патрульному 200 грн хабаря, сплатить 8,5 тис грн штрафу

25 Лютого 2020г.
1

Вінницький міський суд Вінницької області визнав винним 54 – річного чоловіка, який порушивши правила дорожнього руху, запропонував патрульному 200 гривень хабаря для уникнення відповідальності за адміністративне правопорушення. За вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 369 Кримінального Кодексу України, суд призначив особі покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів (8500 тисяч гривень).

Про це пише Резонанс 25 лютого 2020 року із посиланням на пресслужбу суду.

Під час судового розгляду встановлено, що в середині квітня 2019 року в ході патрулювання поліцейські зупинили водія, який здійснював маневри по вулиці Князів Коріатовичів, що у місті Вінниця без попереджувальних сигналів при початку руху та при змінні його напрямку. З метою запобігання складання на нього протоколу передбаченого статтею 122 КУпАП, чоловік запропонував працівнику поліції грошові кошти в сумі 200 гривень.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинені злочину визнав повністю, щиро розкаявся та просив суд суворо його не карати.

При обрані виду та міри покарання обвинуваченому, суд прийняв до уваги характер та ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, що відноситься до категорії злочинів середньої тяжкості, особу обвинуваченого, що вперше притягується до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується, а також суд врахував його поважний вік, стан здоров’я, сімейні обставини, а саме те, що на його утриманні перебуває неповнолітня дитина.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, суд призначив 54-річному чоловіку покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 8500 тисяч гривень.