30 вересень 2023, Субота, 02:09

Чубаров: затриманого кримського татарина катували, відповідальний – фсбшник

13 Серпня 2022г.


КИЇВ. 13 серпня. Резонанс. Кримського татарина Енвера Кроша 11 серпня затримали та катували, відповідальний за це - співробітник фсб. Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає Резонанс.

Цитата

"Енвера Кроша катували двічі. 2015-го у підвалі джанкойського відділу поліції йому одягли мішок на голову, посадили на стілець, руки зв'язали наручниками ззаду, а до пальців приєднали дроти, якими почали пускати струм. Так його намагалися змусити працювати на ac, — доносити та садити своїх. Він відмовився, все витримав, і тоді його відпустили. 11 серпня 2022 року Енвера Кроша били півтори години — 93 кілометри з Джанкоя до Сімферополя, якщо трохи постояти у міських заторах. Тож його намагалися змусити розблокувати телефон. Він відмовився", – повідомив Чубаров у Telegram.

"На фото — старший слідчий фсб з особливо важливих справ антон панін. Це він несе пряму відповідальність за вчорашні тортури та побиття Енвера Кроша", - зазначив голова Меджлісу, оприлюднивши фото.

Нагадаємо

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров після вибухів на півострові закликав росіян не гаяти час і виїжджати з Криму.