» Чума(к) в прокуратурі – епідемія продовжується (документ)

28 червень 2022, Вівторок, 00:51

Чума(к) в прокуратурі – епідемія продовжується (документ)

11 Березня 2020г.
0
Снимок экрана 2020-03-11 в 15.49.44

Naspravdi.Today

Юридична школа, випестувана в Міжнародному соломонову університеті, назавжди ввійде якщо не в аннали, то, принаймні, анали новітньої історії. А «реформою прокуратури», яку влаштували Руслан Рябошапка, Віталій Касько та Віктор Чумак, ще довго лякатимуть українських платників податків, з кишень яких доведеться виплачувати незаконно звільненим середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Про те, що коїли ці високі достойники, засвідчила відповідь, одержана з Офісу генерального прокурора одним з колишніх прокурорів, який був звільнений з Генеральної прокуратури України внаслідок «реформи». Екс-прокурор у ході «анонімного тестування на загальні здібності та навички» не набрав невідомо ким встановлених 70 балів і звернувся до суду з позовом про поновлення на роботі. Але виявилось, що Офіс генерального прокурора не може надати в суд результати тестування, на підставі якого людину позбавили права на професію – в.о. генпрокурора Чумак вважає, що якщо під час складання іспиту співробітник Генеральної прокуратури України не набрав встановленого мінімуму, то ніякого іспиту й не було.

Що ж стосується методики проведення тестування, то вона взагалі відсутня в Офісі генерального прокурора. Як сказано у відповіді Офісу генерального прокурора на інформаційний запит, «тестування прокурорів здійснювалося за допомогою автоматизованого інструменту вимірювання психологічних та інших характеристик особистості «PSYMETRICS» згідно з договором, укладеним ТОВ «Сайметрікс-Україна» та Міжнародною організацією права розвитку в Україні, на базі якої прокурори Генеральної прокуратури України складали іспит у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки. Генеральна прокуратура України (Офіс генерального прокурора) не є стороною зазначеного договору та надати іншу запитувану інформацію не має можливості».

Але виплачувати гроші незаконно звільненим прокурорам доведеться не якомусь там ТОВ «Сайметрікс-Україна», а державному бюджету. Тому вже зараз треба потурбуватись про те, як накласти арешт на закордонне майно Рябошапки та рахунки Чумака з тим, щоби повернути ці кошти українським платникам податків у порядку регресу.

ЧУМАКУ ПОЯСНИЛИ, ЩО ТАКЕ «ЗЛОЧИННА ОРГАНІЗАЦІЯ»

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст