» Чутки про відставки антикорупціонерів: Холодницький “працює в звичайному режимі”, а Ситника чекають на закритому засіданні у ВР

03 лютий 2023, П'ятниця, 09:24

Чутки про відставки антикорупціонерів: Холодницький “працює в звичайному режимі”, а Ситника чекають на закритому засіданні у ВР

3 Лютого 2020г.
Фото: DT.UA
Фото: DT.UA

- Це не відповідає дійсності! Назар Іванович на місці і працює у звичному режимі, - заявила 3 лютого 2020 року Резонансу речниця Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Ольга Постолюк, коментуючи дані ЗМІ, що очільник САП написав заяву про відставку.

ІНФОРМАТОР із посиланням начебто на джерела в оточенні Назара Холодницького повідомив, що 31 січня Холодницький відсвяткував свій 35-ий день нарождення, і саме цього дня він начебто написав заяву про відставку. Цю інформацію підтвердили і джерела Страни.

Тим часом у САП наголосили, що керівник Антикорупційної прокуратури "піде у відставку 30 листопада, в день, коли закінчаться його повноваження".

Як нагадує Резонанс, 30 листопада 2015 року Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

ХОЛОДНИЦЬКИЙ ДИВУЄТЬСЯ, ЧОМУ АМЕРИКАНСЬКЕ ПОСОЛЬСТВО НЕ ОБУРЮЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ НІЧНІ ПОХОДЕНЬКИ СИТНИКА

Тим часом 3 лютого заплановане закрите (!) засідання Антикорупційного комітету ВР, на якому депутати заслухають звіт "визнаного судом корупціонера Ситника про боротьбу з корупцією", - написав у соцмережі Facebook радник глави МВС України Володимир Мартиненко.

- Закритий режим для того, щоб у Ситника не питали про його п'яні прогулянки на квадроциклі рівненськими лісами за чужий рахунок та, як наслідок, судовий вирок про корупційне правопорушення і внесення в реєстр корупціонерів, - уточник керівник громради при МВС.

І додав: "Закрите засідання не передбачає того, що туди не можуть попасти депутати. Треба йти тим депутатам, кому не байдужа доля країни і вжарити цього поганця по-повній. Визнаний судом корупціонер на чолі антикорупційного відомства - це нонсенс".

Оновлено: Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики 3 лютого 2020 року провів виїзне засідання в приміщенні Національного антикорупційного бюро за участю керівництва Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, - повідомили у Комітеті ВР.

Виїзне засідання було заплановане 15 січня 2020 року (протокол № 24) і відбулося в рамках практики Комітету з проведення закритих засідань із правоохоронними органами.

У ході дискусії учасники засідання обговорили проблемні питання роботи Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Заслуховування звіту Національного антикорупційного бюро заплановано на відкритому засіданні Комітету 12 лютого 2020 року, яке відбудеться безпосередньо у приміщенні Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики.

У ВАС РОЗВ‘ЯЗАНІ РУКИ, — ЗЕЛЕНСЬКИЙ У НАБУ (ОНОВЛЕНО)