» Данилюк, Клімкін і Рябошапка закликали владу взаємодіяти з опозицією

16 серпень 2022, Вівторок, 10:50

Данилюк, Клімкін і Рябошапка закликали владу взаємодіяти з опозицією

19 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-19_133411

Ескалація ситуації на Донбасі, стягування військ РФ до кордонів України та ризик прямої військової агресії вимагають єдності та згуртованості українського суспільства. З такою заявою виступили засновники Центру національної стійкості та розвитку Олександр Данилюк, Павло Клімкін і Руслан Рябошапка.

Про це повідомляє Резонанс 19 квітня із посиланням на Центр національної стійкості та розвитку

На фоні загострення ситуації виникає ризик, що Україні ззовні нав’яжуть небезпечні варіанти, як сталося з Мінськими домовленостями у 2014-2015 роках.

«Нові зобов’язання, які може взяти на себе влада, спробують представити суспільству як дипломатичну перемогу задля уникнення широкомасштабної війни. Але на практиці вони можуть ще більше ускладнити ситуацію, поклавши додаткові зобов’язання на нашу країну та підсиливши позиції агресора», - попереджають Данилюк, Клімкін і Рябошапка.

Особливе занепокоєння викликають перемовини радників лідерів держав Нормандського формату щодо так званих «кластерів». Недовіра до таких рішень ускладнить їхню практичну реалізацію, загострить внутрішню кризу та дестабілізує країну.

«Владі важливо не залишатися наодинці з проблемою, а залучити людей із практичним досвідом, здатних провести ситуаційний аналіз та виробити найсильніші переговорні позиції», - йдеться в заяві.

Співзасновники Центру запропонували владі свою професійну підтримку і закликали всі політичні сили зупинити електорально вмотивовану критику в умовах зовнішньої агресії. Також вони закликали владу проявити відповідальність і зрілість, взаємодіяти з політичними опонентами та громадянським суспільством заради інтересів України.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram