» “Давайте перевіремо” з Мариною Остапенко: на телеканалі “ДІМ” стартує нова програма-розслідування

28 листопад 2022, Понеділок, 20:11

“Давайте перевіремо” з Мариною Остапенко: на телеканалі “ДІМ” стартує нова програма-розслідування

11 Вересня 2020г.
1

Ми живемо в епоху постійного інформаційного шуму. Щодня людина приймає від 3 000 до 6 000 меседжів! Велика частина з них - новини, і вони переслідують нас всюди: в соцмережах, на ТБ, по радіо в авто, в розмовах і повідомленнях ЗМІ.

Всі стали "медіа": люди, бренди, компанії, політики.
· А скільки з цих новин фейків?
· Чи вміємо ми відрізняти справжні новини від брехливих?
· Чи можна навчитися розпізнавати підробки?

Нова програма-розслідування "Давайте перевіримо" покаже, як створюються фейки, і викриє ті, які активно тиражуються.

Займеться цим справжня профі, яка добре знає механізм роботи цієї інформаційної зброї - журналістка та екс-речник СБУ Марина Остапенко.

- Фейки були завжди, це підтверджують історії, про які ми будемо розповідати в нашій історичній рубриці, - каже Остапенко. - Але якщо раніше це були поодинокі випадки, то з розвитком технологій, з тим бумом, який зараз переживає медіапростір, вони стали звичним явищем. Поширенням неправдивої інформації не гребують ні продавці товарів, ні політики, ні ЗМІ. У цьому їм успішно допомагають соцмережі. І я дуже добре розумію людей, яким складно відрізнити правду від спеціально підготовленої маніпуляції. Наша програма якраз і створена для того, щоб допомогти глядачеві розібратися - де правда, а де брехня .

Щосуботи в програмі-розслідуванні "Давайте перевіримо" - найбільш нахабні і яскраві фальсифікації. А також - тихі і непомітні фальшивки, які складно відрізнити від справжніх новин.

Про це Резонансу 11 вересня повідомили у піар-службі телеканалу "ДІМ". 

ЗА РОКИ РОБОТИ МЕНІ НЕ ДОВОДИЛОСЯ БРЕХАТИ, — КОЛИШНЯ СПІКЕРКА СБУ ОСТАПЕНКО