ДБР і МКС обговорили розслідування справ Майдану - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 19:49

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР і МКС обговорили розслідування справ Майдану

20 февраля 2020г.

Керівництво Державного бюро розслідувань зустрілося з делегацією Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду. МКС на даний час здійснює попередній розгляд ситуації в Україні у контексті вчинення воєнних злочинів та злочинів проти людяності. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Під час обговорення т.в.о. директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова розповіла представникам МКС про перебіг розслідування «справ Майдану».

«Спеціальний слідчий підрозділ ДБР з розслідування «справ Майдану» був укомплектований остаточно лише 11 січня 2020 року. Наразі триває процес прийому матеріалів кримінальних проваджень з Офісу Генерального прокурора. Станом на сьогодні прийнято 47 справ. Не зважаючи на короткий термін роботи вже маємо перші результати - повідомлення про підозри силовикам та скерування до суду справи про вбивство журналіста», - заявила Ірина Венедіктова.

Представники Офісу Прокурора Міжнародного кримінального суду розповіли, що в рамках вивчення подій на Майдані, Сході України та в Криму, для МКС важливо налагодити взаємодію з ДБР щодо взаємного інформування по цих справах. Сторони домовилися про активну співпрацю у розслідуваннях, результатів яких очікує українська громадськість і світова спільнота.