» ДБР поверне військовій частині викрадений БТР

07 грудень 2022, Середа, 21:31

ДБР поверне військовій частині викрадений БТР

16 Червня 2020г.
33

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, повернуть військовій частини бронетранспортер, який з лютого 2015 року вважався викраденим.

Про це інформує Резонанс 16 червня із посиланням на ДБР.

В ході досудового розслідування, у кримінальному провадженні за фактом викрадення військового майна, слідчі ДБР встановили, що у лютому 2015 року невстановлені військовослужбовці однієї з військових частин передали цивільним особам пошкоджену в ході бойових дій бойову колісну плаваючу машину БТР-70 для проведення ремонтних робіт. При цьому передача військового майна не була жодним чином документально оформлена.

В подальшому зв’язок з цивільними особами, які проводили ремонт БТР, було втрачено, а саму бойову машину до військової частини не повернуто.

12 червня 2020 року у ході проведених санкціонованих обшуків на території, де здійснює свою діяльність одна з громадський організацій, слідчі ДБР виявили та вилучили зниклий бронетранспортер.

Після отримання відповідних висновків та експертиз, бронетранспортер у відремонтованому стані буде повернено до військової частини.

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Донецького гарнізону.