29 лютий 2024, Четвер, 07:47

ДБР повідомило про підозру екскерівнику ГУ ДСНС України в Одеській області

14 Січня 2020г.
1

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, повідомили про підозру колишньому начальнику Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуації в Одеській області. Експосадовець підозрюється у неналежному виконанні своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України).

Про це Резонансу повідомили 14 січня 2020 року у відділі по роботі з громадськістю та ЗМІ ДБР.

Слідством встановлено, що підозрюваний, будучи службовою особою відповідальною за здійснення державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, неналежно виконував свої службові обов'язки. У результаті чого у 2017 та 2019 роках на території м. Одеса сталося чотири масштабні пожежі:

- на території комунального позашкільного навчального закладу «Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія»;

- на території комунального некомерційного підприємства «Одеський обласний центр психічного здоров’я»;

- у приміщенні готелю «ТОКІО СТАР»;

- у приміщенні ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

Вказані події призвели до загибелі 32 людей, а також спричинили матеріальну шкоду на загальну суму 4 млн 907 тис 589 грн.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Одеської області.