» ДБР провело 4 слідчі експерименти у справі щодо організації умисних вбивств під час Революції Гідності

28 листопад 2022, Понеділок, 20:11

ДБР провело 4 слідчі експерименти у справі щодо організації умисних вбивств під час Революції Гідності

24 Квітня 2020г.
1

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013–2014 роках, Державного бюро розслідувань спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора провели 4 слідчі експерименти у кримінальному провадженні за фактом організації умисних вбивств та заподіянні вогнепальних тілесних ушкоджень учасникам акцій протесту під час Революції Гідності.

Як поінформували Резонанс у ДБР 24 квітня, слідчі Бюро провели 4 експерименти на вулицях Інститутській та Майдані Незалежності у місті Києві, два з яких проведено спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора.

Слідчі експерименти проводились для уточнення відомостей щодо обставин вбивств протестувальників, заподіяння їм тілесних ушкоджень та вчинення замахів на умисні вбивства з боку правоохоронців.

У ході них слідство отримало додаткову інформацію про місце розташування правоохоронців, які застосовували відносно учасників акцій протесту вогнепальну зброю та спецзасоби під час подій у центрі Києва 18-20 лютого 2014 року.

Досудове розслідування в даному кримінальному провадженні триває.