» ДБР розслідує бюджетні оборудки у Миколаїві

30 червень 2022, Четвер, 19:41

ДБР розслідує бюджетні оборудки у Миколаїві

18 Грудня 2019г.
ГБР

Слідчі миколаївського теруправління Державного бюро розслідувань здійснюють досудове розслідування за фактом видачі посадовими особами миколаївської обласної ради завідомо неправдивих документів.

Дії посадовців призвели до безпідставного збільшення видаткової частини обласного бюджету на суму понад 83 млн грн., повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР.

За попередньою інформацією, у травні 2019 р. Миколаївська обласна рада з третьої спроби прийняла рішення про внесення змін до бюджету області.

У подальшому посадовими особами облради до цього рішення безпідставно додано пункти, що збільшують видаткову частину бюджету на суму понад 83 млн грн. Кошти виділені без дотримання передбаченої законодавством процедури голосування депутатами.

Наразі слідчі ДБР з’ясовують чи були в подальшому використані безпідставно виділені бюджетні кошти.

Голова миколаївської обласної ради була завчасно повідомлена про необхідність проведення слідчими ДБР тимчасового доступу до речей і документів та, незважаючи на попередження, проводила у запланований час прес-конференцію, чим заблокувала слідчі дії, зазначають у ДБР.

Процесуальне керівництво у провадженні за ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, якщо вони спричинили тяжкі наслідки) здійснює прокуратура Миколаївської обл.