» ДБР розслідує обставини загибелі військовослужбовця на Чернігівщині

25 червень 2022, Субота, 23:12

ДБР розслідує обставини загибелі військовослужбовця на Чернігівщині

9 Вересня 2019г.
aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vYmZhMmI2NWJjOGIzYzM5MWU3MTE3ZWY5My9pbWFnZXMvYmRiM2ZmNTktNDdiMC00MWViLTkzYjItMjc2OGJjNjc1NTUwLmpwZw

Cлідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, розслідують обставини загибелі військовослужбовця-контрактника оперативного командування «Північ». Подія сталася поблизу села Гончарівське Чернігівської області.

Про це Резонансу повідомили 9 вересня у ДБР.

За попередньою інформацією, під час руху колони військової техніки водій БРЕМ (броньованої ремонтно-евакуаційної машини) порушив правила водіння спеціальної машини та здійснив наїзд на військовослужбовця, притиснувши його до танку Т-64БВ, який рухався попереду; від отриманих травм військовослужбовець помер під час транспортування до медичного закладу.

Наразі проведено огляд місця події, допитано учасників та очевидців; готуються клопотання про призначення відповідних експертиз; проводяться слідчі експерименти.

Кваліфікація: порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної чи транспортної машини, що спричинило загибель потерпілого (ч. 1 ст. 415 Кримінального кодексу України).