27 вересень 2023, Середа, 13:59

ДБР розслідує причетність львівських податківців до роботи конвертаційного центру

6 Травня 2019г.
Конверт

У Львівській області виявили конвертаційний центр, який діяв протягом 2018-2019 рр. та мав місячний тіньовий обіг понад 500 млн грн. Наразі діяльність конвертаційного центру припинена.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу Державного бюро розслідувань.

Виведення у тіньовий сектор безготівкових коштів підприємств реального сектору економіки та державних коштів відбувалося шляхом конвертації їх в готівку внаслідок організації незаконного формування податкового кредиту.

"Як наслідок, такі дії завдали шкоди економічним інтересам держави у особливо великих розмірах", - зазначили у ДБР.

Проводиться досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 364 КК (зловживання владою або службовим становищем, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та ч. 2 ст. 205 КК (фіктивне підприємництво, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі).

Також проведено ряд санкціонованих обшуків за місцем роботи окремих службових осіб ГУ Державної фіскальної служби України у Львівській обл.. та вилучено речові докази.

"Слідчі проводять комплекс слідчих дій, аби встановити службових осіб ГУ ДФС у Львівській області, причетних до вказаної протиправної схеми та інших осіб, причетних до роботи конвертаційного центру", - повідомили у ДБР.