21 липень 2024, Неділя, 16:08

ДБР розслідує вирубування лісу на Харківщині

19 Серпня 2019г.
ДБР розслідує вирубування лісу на Харківщині

Службові особи лісових господарств Харківської обл. незаконно вирубали лісу на 23,8 млн грн. з вересня 2018 по червень 2019 рр.

Про це повідомила перший застпник директора ДБР Ольга Варченко у соцмережі, передає Резонанс. Масове вирубування лісу було організовано на території ДП “Жовтневий лісгосп”.

"Вирубували переважно найбільш цінні породи деревини – дуб, клен, ясен та інші. Своїми діями вони завдали тяжких збитків лісовому господарству та державному бюджету. Наразі ми проводимо низку слідчих дій у цьому кримінальному провадженні, аби притягнути винних до відповідальності", - зазначила О.Варченко.

ДБР проводить досудове розслідування за цим фактом за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України, оперативного супроводження Служба безпеки України та департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Суму збитків встановила судово-економічна експертиза, проведена за клопотанням слідчіх центрального апарату ДБР. Кримінальне провадження розслідується за ч.2 ст.364 КК України.

Йдеться про зловживання службовим становищем, вчинене службовими особами з корисливих мотивів чи в інтересах інших осіб, що призвело до тяжких наслідків.