ДБР розслідує закупівлю миколаївських освітян - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

01 май 2020, Пятница, 03:26

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

ДБР розслідує закупівлю миколаївських освітян

2 декабря 2019г.

Слідчі миколаївського територіального управління ДБР здійснюють досудове розслідування за фактом закупівлі послуг з доступу до електронних підручників посадовцями департаменту освіти і науки миколаївської обласної державної адміністрації.

Про ц повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу ДБР. За попередньою інформацією, рішеннями миколаївської облради було виділено кошти для забезпечення доступу учнів до використання електронних навчальних підручників та посібників на 2018-2019 р.

Посадовці облдержадміністрації та комунального закладу "Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів" через тендерні процедури закупили послуги з доступу до електронних підручників в однієї з приватних компаній на 15 млн грн.

У ДБР наголошують, що держава гарантує безоплатне забезпечення підручниками, у тому числі електронними. "Відтак, закуплені посадовцями електронні підручники та посібники є безоплатно доступними в Єдиній державній електронній базі з питань освіти", - йдеться у повідомленні.