» ДБР скасувало урочистості і неофіційно повідомило про першу справу

30 червень 2022, Четвер, 23:07

ДБР скасувало урочистості і неофіційно повідомило про першу справу

27 Листопада 2018г.
Архівне фото ДБР
Архівне фото ДБР

Державне бюро розслідувань зареєструвало перше кримінальне провадження. Про це Українським Новинам повідомило джерело в бюро.

"Перше кримінальне провадження відкрили", - сказав співбесідник. При цьому він не став конкретизувати, що це за справа, за фактом або проти особи. Він уточнив, що справу порушено за ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу.

У зв’язку з Указом Президента України Петра Порошенка №390/2018 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні» скасовано урочистості складання присяги слідчими Державного бюро розслідувань, - повідомив 27 листопада 2018 року офіційний сайт бюро. Там наголосили, що слідчі ДБР "у робочому форматі складуть присягу та розпочнуть провадження".

 

Раніше повідомлялось, що 27 листопада будуть призначені 295 слідчих ДБР. Серед них: 102 -до центрального апарату та 193 слідчих територіальних управлінь Бюро.

Усього станом на 27 листопада у Державному бюро розслідувань має бути призначено 520 працівників. Серед них:  177 – у центральному апараті та 343 – в територіальних управліннях.

Як писав Резонанс, Печерський районний суд Києва ще 25 червня 2018 року задовольнив скаргу "на бездіяльність посадових осіб Державного бюро розслідувань про зобов'язання внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, після отримання заяви про кримінальне правопорушення".

Також суд зобов'язав "компетентних посадових осіб Державного бюро розслідувань внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за заявою ОСОБА_1 від 20.03.2018 про вчинення кримінального правопорушення та розпочати досудове розслідування, про що проінформувати заявника".

У ДБР ПРОВЕЛИ ПОВТОРНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ НА ПОЛІГРАФІ ДЛЯ 27 КАНДИДАТІВ НА КЕРІВНІ ПОСАДИ