01 червень 2023, Четвер, 05:53

ДБР та поліція завадили чиновниці міграційної служби злити хабар в унітаз

16 Січня 2019г.

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань  у м. Краматорськ, за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції, задокументовано факт отримання неправомірної винагороди у сумі 6 тис грн посадовцем Головного управління Державної міграційної служби в Донецькій області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на ДБР.

За даними слідства, гроші завідувачка одного з міських секторів міграційної служби Донеччини вимагала і отримала за сприяння у видачі мешканцям тимчасово окупованих територій паспортів громадян України для виїзду закордон.

Розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище). Процесуальне керівництво у кримінальному провадження здійснює військова прокуратура Маріупольського гарнізону.

Під час затримання працівниця міграційної служби намагалась позбутись отриманих грошей, - відзначили в ДБР.

Як писав Резонанс, слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань викрито та затримано начальника Пологівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Запорізькій області за підбурювання підлеглого до вимагання та одержання неправомірної вигоди.

ДБР СКАСУВАЛО УРОЧИСТОСТІ І НЕОФІЦІЙНО ПОВІДОМИЛО ПРО ПЕРШУ СПРАВУ