» ДБР викрила злочинну схему на 15 млн грн

18 серпень 2022, Четвер, 17:29

ДБР викрила злочинну схему на 15 млн грн

31 Січня 2020г.
Попались суки1

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань викрили злочинну схему групи осіб за участю Державної фіскальної служби, які незаконно організували експорт волоських горіхів через митний кордон з ухиленням від сплати податків.

Попередня сума збитків державному бюджету складає понад 15 млн грн., повідомляє Резонанс із посианням на прес-службу ДБР.

Наразі триває 10 обшуків у органах ДФС, на митних постах, а також за місцем проживання осіб, які можуть бути причетними до цієї схеми. Вже виявлено документи, що можуть свідчити про незаконну діяльність.

Слідчі дії проводяться у рамках досудового розслідування за ч.2 ст.364 (зловживання владою та службовим становищем), ч.2 ст.205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи), ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від слати податків, зборів, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах).

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Офіс генерального прокурора. Оперативний супровід - головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.