» Правоохоронці взялися за главу Держмитслужби Нефьодова (оновлено)

05 грудень 2022, Понеділок, 10:10

Правоохоронці взялися за главу Держмитслужби Нефьодова (оновлено)

31 Березня 2020г.
88_tn

Державне бюро розслідувань розпочало щодо голови Державної митної служби Максима Нефьодова кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.367 КК (службова недбалість).

Про це Цензор.НЕТ стало відомо з власних джерел, передає Резонанс 31 березня.

Справу відкрили за фактом невжиття заходів до обмеження вивезення засобів протиепідемічного захисту за кордон слідчі центрального апарату ДБР.

Як уточнили 1 квітня у ДБР, слідчі Головного слідчого управління Бюро розпочали досудове розслідування за фактами неналежного виконання службовими особами Державної митної служби України своїх службових обов'язків, що призвело до тяжких наслідків.

За попередньою інформацією, посадовці Держмитслужби не вжили належних заходів щодо заборони експорту товарів протиепідемічного призначення, що заподіяло тяжкі наслідки інтересам держави. Вказані товари транспортувалися до підприємств, зареєстрованих в Португалії та Чехії.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному проваджені здійснюють прокурори Офісу Генерального прокурора, поінформували у Держбюро.

ХОЛОДНИЦЬКИЙ РОЗПОЧАВ РОЗСЛІДУВАННЯ НЕДБАЛЬСТВА СЛУЖБОВЦІВ КАБМІНУ ГОНЧАРУКА

Як писав Резонанс, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливої службової недбалості службовців Кабінету Міністрів України. 23 березня 2020 року відомості про можливе вчинення правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 367 КК України.

Прокуратура міста Києва в свою чергу розпочала досудове розслідування за фактом можливого вчинення кримінального правопорушення працівниками Київської митниці під час оформлення експорту медичних масок з України до Іспанії. Відомості про можливе вчинення службовими особами Київської митниці кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

ПРИЧЕТНІСТЬ МИТНИКІВ ДО НЕЗАКОННОГО ЕКСПОРТУ МЕДИЧНИХ МАСОК ДО ІСПАНІЇ ПЕРЕВІРИТЬ ПРОКУРАТУРА СТОЛИЦІ