» ДБР взялося за Харківську митницю та ДФС

03 липень 2022, Неділя, 23:56

ДБР взялося за Харківську митницю та ДФС

12 Липня 2019г.
1

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, розслідують можливі незаконні дії посадових осіб керівництва ДФС України, Головного управління ДФС у Харківській області та Харківської митниці. Про це Резонанс поінформували 11 липня 2019 року у прес-службі ДБР.

За попередньою інформацією, чиновники не здійснювали митний контроль за товарами одного з великих міжнародних виробників тютюнової продукції.

Крім того, керівництвом ДФС України прийнято рішення про скасування фінансових санкцій стосовно згаданого товаровиробника. Через ці дії державний бюджет можливо недоотримав кошти в сумі близько 630 млн грн.

У ДБР поінформували про проведення низки санкціонованих слідчих дій. А саме - обшуки в Державній фіскальній службі України; обшуки на ДБР ДФС; виїмку документів в Головному управлінні ДФС у Харківській області.

Кримінальне провадження розпочато за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2. ст. 367 Кримінального Кодексу України – службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило особливо тяжкі наслідки.

Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України, оперативний супровід — Служба безпеки України.

ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПРО ПОНОВЛЕННЯ НАСІРОВА

Як писав Резонанс, співробітники Служби безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань, вітчизняною Генпрокуратурою, Податковою і митною службою Великої Британії, а також спецслужбами Польщі припинили діяльність міжнародного злочинного угруповання, яке організувало контрабанду тютюнових виробів із України до країн Євросоюзу.