» ДБР затримало поліцейського, який здійснював продаж службового бензину

10 грудень 2022, Субота, 10:52

ДБР затримало поліцейського, який здійснював продаж службового бензину

26 Червня 2020г.
002 (33)

Cлідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали молодшого інспектора відділення логістики та матеріально-технічного забезпечення полку особливого призначення ГУ Нацполіції у місті Києві за заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем (ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Резонанс 26 червня із посиланням на Державне бюро розслідувань.

Досудовим розслідуванням встановлено, що молодший інспектор у змові із працівниками поліції систематично продавав паливні талони, котрі знаходяться на обліку поліції Києва.

Крім того, правоохоронці використовуючи паливні картки транспортних засобів заправляли в каністри автомобільне паливо та дизель і перепродавали його.

Вказані особи, надавали вказівки водіям підрозділу про внесення електронних чи механічних змін до одометрів для збільшення пробігу зазначених транспортних засобі з подальшим списанням паливно-мастильних матеріалів вносячи недостовірні дані до шляхових листів.

25 червня 2020 року під час чергового продажу бензину на суму 6 800 гривень поліцейського було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – КМУ ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.