» Депутат Херсонської облради та його спільники постануть перед судом за вимагання штучно створеного боргу у понад 200 тис грн

29 листопад 2022, Вівторок, 07:11

Депутат Херсонської облради та його спільники постануть перед судом за вимагання штучно створеного боргу у понад 200 тис грн

28 Травня 2020г.
prodazhnyjj_sud_500x317

Прокуратура автономії скерувала до суду обвинувальні акти відносно депутата Херсонської обласної ради VII скликання і двох його спільників, які незаконно заволоділи транспортними засобами мешканця Криму та вимагали від останнього грошові кошти в рахунок погашення штучно створеного боргу (ч. 1 ст. 189, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 289 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 28 травня із посиланням на прес-службу прокуратури АР Крим.

У ході досудового розслідування встановлено, що депутат Херсонської обласної ради, начебто в рахунок погашення боргу у понад 200 тис. гривень, безпідставно вимагав від потерпілого грошові кошти. Для гарантування сплати «боргу», обвинувачений разом зі спільниками організував викрадення 2-х легкових автомобілів, які були у користуванні потерпілого та належали членам його сім’ї.

Нагадаємо, що 67-річний депутат Херсонської обласної ради VII був затриманий після одержання ним частини зазначеного «боргу» у розмірі 100000 гривень. Також під час обшуку його нежитлових приміщень були виявлені та вилучені раніше викрадені транспортні засоби.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводилося слідчим відділом Головного управління Національної поліції в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.