21 липень 2024, Неділя, 16:32

Депутат Соболєв просить передати справу вбивства сина до ГСУ Нацполіції

13 Січня 2020г.
Депутат Соболєв просить передати справу вбивства сина до ГСУ Нацполіції

Депутат Київської облради В'ячеслав Соболєв, внаслідок замаху на якого в грудні загинув його трирічний син, просить передати справу до Головного слідчого управління Нацполіцїї.

Про це він повідомив в інтерв'ю ЗМІ, передає Резонанс із посиланням на Українську правду.

"Я два тижні домагаюся передачі справи у Головне слідче управління Національної поліції. Я знаю, що керівник ГСУ вже й листа написав на генеральну прокуратуру. Але на сьогодні ми не можемо до них достукатися. І, як приклад, я вчора дзвонив пану генеральному прокурору, але у відповідь тиша. У мене велике прохання, щоб він почув. У нас у всіх є діти", - зазначив він.

В.Соболєв додав, що проводить власне розслідування замаху, в якому йому допомагають "професіонали своєї справи", з якими він товаришує по 20 років.

"Ми просунулися дуже далеко. Чому ми почали це робити — тому що я не побачив ніяких дій з боку тих людей, які б мали це робити", - сказав депутат.

він також розповів, що батько Юсупа Абуєва — підозрюваного в організації злочину, місцезнаходження якого невідоме — виїхав з України до Австрії, і слідчі його не допитали.