» Депутату сільради повідомили про підозру за опір поліції  

28 червень 2022, Вівторок, 20:34

Депутату сільради повідомили про підозру за опір поліції  

18 Жовтня 2019г.
Карна справа

Виконувачем обов’язків прокурора області повідомлено про підозру одному із депутатів сільських рад Рівненщини у вчиненні правопорушень, передбачених ч.2 ст.342, ч.2 ст.343, ч.2 ст.345 КК України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури Рівненської області.

Йдеться про опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків, втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, що перешкодило запобіганню злочину та затриманню осіб, умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Під час досудового розслідування слідчими Володимирецького ВП Вараського ВП ГУНП встановлено, що у квітні 2019 р. депутат із групою осіб в кількості близько 50 чоловік, перебуваючи в урочищі в одному із північних районів області, де незаконно здійснювався видобуток бурштину-сирцю, в ході проведення працівниками поліції огляду місця події, а також організації вилучення засобів та знарядь вчинення кримінального правопорушення, вчинив їм опір.

Опір чинився шляхом перекриття дороги, погроз, шарпанини та витіснення, не реагуючи на законні вимоги працівників правоохоронного органу щодо припинення протиправних дій. Крім того, з метою перешкоджання виконанню працівниками поліції своїх службових обов’язків, працівнику поліції заподіяно тілесні ушкодження.