27 вересень 2023, Середа, 07:34

Держдума звернулася до Путіна щодо визнання «ЛДНР»

15 Лютого 2022г.


Державна дума Росії на засіданні 15 лютого ухвалила постанову про визнання угруповань «ДНР» і «ЛНР» «державами» у варіанті, який подавала фракція КПРФ.

351 депутат Держдуми ухвалив постанову про звернення до президента Росії Володимира Путіна «про необхідність визнання Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки».

Альтернативний проєкт постанови від фракції «Єдина Росія» передбачав консультації з МЗС. Але він набрав 310 голосів «за».

У зверненні, зокрема, йдеться: «Державна дума Федеральних зборів Російської Федерації звертається до Вас, шановний Володимире Володимировичу, з проханням розглянути питання про визнання Російською Федерацією Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки як самостійних, суверенних і незалежних держав, а також питання про якнайшвидше проведення переговорів з керівництвом Донецької Народної Республіки та Луганської Народної Республіки з метою створення правової основи міждержавних відносин, що забезпечує регулювання всіх аспектів співробітництва і взаємодопомоги, включаючи питання безпеки».

Як заявив депутат Держдуми Росії В’ячеслав Макаров («Єдина Росія»), в ОРДЛО видано 773 тисячі російських паспортів.

«У Донецькій та Луганській народних республіках вже 773 тисячі наших співвітчизників, і Росія має їх захистити», – заявив Макаров.