» Деталі плану реабілітації Саакашвілі після голодування стануть відомі вже сьогодні

20 березень 2023, Понеділок, 21:17

Деталі плану реабілітації Саакашвілі після голодування стануть відомі вже сьогодні

20 Листопада 2021г.


КИЇВ. 20 листопада. Резонанс. Деталі медичного плану реабілітації після голодування третього президента Грузії Михайла Саакашвілі, який знаходиться у Горійському військовому шпиталі, стануть відомими сьогодні, передає Резонанс із посиланням на Грузія.Online.

Деталі

За інформацією, що існує на даний момент, сьогодні з питання Саакашвілі зберуться члени урядового консиліуму.

Імовірно, сьогодні ж буде досягнуто домовленості щодо кола осіб, кількості та режиму відвідування засудженого Михайла Саакашвілі.

Нагадаємо, вчора ввечері колишнього президента реанімобілем доправили до Горійського військового шпиталю з 18-го Глданського медичного закладу в реанімацію.

Протягом усієї ночі зовнішнім периметром та у дворі Горійського військового госпіталю йшов монтаж додаткових камер.

На території Горійського військового госпіталю Міноборони, куди вчора пізно вночі було переведено з 18-ї лікувальної установи Міхеїла Саакашвілі, зранку посилено контроль.

Внутрішній периметр медичної установи контролюється підрозділами військової поліції Міністерства оборони. По зовнішньому периметру госпіталю розміщені поліцейські групи МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ: ув'язнений у Грузії Саакашвілі припинив 50-денне голодування

Контекст

Експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі затримали 1 жовтня в Тбілісі. Повідомляли, що він незаконно перетнув кордон країни.

Колишній грузинський лідер голодував на знак протесту, оскільки вважає себе політв'язнем.