10 червень 2023, Субота, 03:36

Детективи НАБУ не встигають розслідувати справу прокурора Кулика

26 Серпня 2016г.

29 серпня завершується термін досудового розслідування у кримінальному провадженні Національного антикорупційного бюро проти прокурора Костянтина Кулика. Справу відкрили торік 25 грудня за фактом незаконного збагачення військового прокурора сил АТО. Правова кваліфікація кримінальних правопорушень – ч.2 ст.368-2 КК України.

Як стало відомо «Резонанс», антикорупціонери ініціюють продовження термінів слідства, оскільки не встигають із допитами та іншими процесуальними діями «внаслідок особливої складності провадження». У відповідному клопотанні на ім’я заступника Генпрокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького його просять продовжити розслідування ще на два місяці - до 29 жовтня 2016.

Документ-123

Зокрема, у НАБУ раптом вирішили допитати батьків Кулика, його сестру, ще одного військового прокурора з  Генпрокуратури, а також уважно вивчити особову справу підозрюваного та послухати його розмови за 2014-2015 рр.

Про грубі процесуальні порушення детективами НАБУ та прокурорами САП Костянтин Кулик та його адвокат заявляли і на допиті в НАБУ, і в суді.

https://www.youtube.com/watch?v=0pSdC2vksSE

Нагадаємо, 4 липня, Солом'янський районний суд Києва на два місяці (до завершення розслідування) відсторонив Кулика від виконання посадових повноважень прокурора.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва це рішення скасовано.

«НАБУ і САП виконують “замовлення” певних осіб у справі Януковича-Курченка. Вже є докази на підтвердження цього», - заявляв раніше «Резонанс» Костянтин Кулик - один із основних процесуальних керівників у справі младоолігарха-втікача.

https://resonance.ua/antikoruptsijni-vijni-prokuroriv/

Сума збитків, завданих діяльністю фірм, пов’язаних із екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком і одіозним Сергієм Курченком, становить 198 млрд грн. Про це нещодавно повідомив Гепрокурор Юрій Луценко.