» Дейнеко особисто прибув на Закарпаття, аби розібратися в ситуації у пункті пропуску «Тиса»

05 грудень 2022, Понеділок, 10:55

Дейнеко особисто прибув на Закарпаття, аби розібратися в ситуації у пункті пропуску «Тиса»

1 Червня 2020г.
0
news_20200531_204750_1590947270

На Закарпаття  31 травня прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, аби особисто розібратися в ситуації, яка мала місце у пункті пропуску «Тиса» та не допустити жодних нестандартних ситуацій на державному кордоні.

Про це пише Резонанс 1 червня із посиланням на Міністерство внутрішніх справ.

Нагадаємо, що зранку було припинено здійснення пропускних операцій у пункті пропуску «Тиса» на кордоні з Угорщиною. Адже водії транспортних засобів унеможливлювали в’їзд та виїзд автомобілів через пункт пропуску.

Наразі у пункті пропуску «Тиса» ситуація дещо стабілізувалась, пропускні операції поновлено, - поінформували у МВС.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, у пункті пропуску Тиса" за участі Голови Держприкордонслужби Сергія Дейнека, Голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова та Митної служби Ігоря Муратова відбулася розширена нарада.

На нараді також були присутні і представники інших взаємодіючих структур Закарпаття. Обговорювалася ситуація, яка склалася із перетином кордону та перевезенням товарів в Україну.

На Закарпаття очільник прикордонного відомства прибув, аби особисто розібратися в ситуації, яка склалася впродовж останніх декількох днів та разом з перевізниками відшукати шляхи її вирішення.

Після наради Сергій Дейнеко вирушив на зустріч з громадянами, які прибули на в’їзд в Україну.

«Нашим спільним інтересом є якнайшвидше розв'язання цього питання, аби при цьому обов’язково дотримуватись законодавства України. Від цього виграєте і ви, і держава загалом. Після сплати необхідних платежів ви, не приховуючись від контролю, прямуватимете до місць призначення. До того ж, з цих платежів наповнюватиметься державний бюджет", - наголосив очільник прикордонного відомства.

«Ми шукатимемо всіх можливих шляхів для полегшення прикордонних формальностей. Також проведемо зустрічі з угорськими колегами, аби зробити перетин кордону швидким і комфортним», -сказав він.

Сергій Дейнеко додав, що за необхідності збільшить кількість персоналу в пункті пропуску задля прискорення контрольних операцій, та запевнив громадян у відкритості до діалогу та спільних пошуків розв’язання проблемних питань.

«Ми живемо у 21-му столітті, де комунікації здійснюються також за допомогою як телефонів, так і соціальних мереж. Готовий до спілкування з кожним», - відмітив він.

Під час зустрічі вдалося вирішити питання перевізників. Вони у свою чергу погодилися на запропонований варіант проходження контрольних процедур та висловили подяку Голові Держприкордонслужби.

ФЛЕШКА ДПСУ-2. АБО ЩО «ДАХУЮТЬ» ПРИКОРДОННИКИ