25 липень 2024, Четвер, 22:05

Діє в інтересах окупантів: на Луганщині у колабораціонізмі підозрюють чиновницю обласної ВЦА

24 Вересня 2022г.


КИЇВ. 23 вересня. Резонанс. Правоохоронні органи повідомили про підозру начальниці одного з відділів Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації в колабораціонізмі. Вона діє в інтересах окупантів. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора, інформує Резонанс.

Цитата

«За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил заочно повідомлено про підозру начальниці одного з відділів Департаменту соціального захисту населення Луганської обласної військово-цивільної адміністрації у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України)», - ідеться у повідомленні.

Деталі

За даними слідства, у період воєнного стану підозрювана погодилася на пропозицію окупаційної влади та добровільно зайняла посаду у самопроголошеній «Сєвєродонецькій адміністрації лнр». Обійнявши псевдопосаду«заступника голови Сєвєродонецької адміністрації лнр», вона виконує вказівки окупантів, сприяючи їм у легалізації влади на тимчасово окупованій території Луганщини.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Доповнення 

СБУ повідомила про підозру екснардепу олегу царьову та ще двом колаборантам, які намагалися «дійти до Києва» з військами рф.