01 жовтень 2023, Неділя, 11:13

Директор ДБР потрапив у ще один скандал (оновлено)

29 Травня 2019г.
Труба в суд-222

Керівник територіального управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Полтаві, Володимир Тимошко заявив про незаконне звільнення з займаної посади за наказом директора ДБР Романа Труби, - пише Резонанс.

"Директор ДБР повідомив мене, що 28 травня 2019 року я буду звільнений з посади на підставі «невідповідності займаній посаді та недостатньої професійності». Для мене виявилось відкриттям, що організація роботи «з нуля» – це непрофесійно, налагоджена робота – це непрофесійно, реалізаціі у кримінальних провадженнях з ознаками корупції – це непрофесійно!", - написав він на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

В.Тимошко підкреслив, що жодних обґрунтованих підстав для вказаного рішення немає, і воно повністю суперечить чинному законодавству. А саме: не погоджено із заступниками директора, ухвалено без подання конкурсної комісії, не має жодного, хоч трохи логічного, обґрунтування, окрім "Я так хочу" з боку директора ДБР.

"Наразі мені не відомо, чи існує наказ з мокрим підписом (декілька днів перебуваю на лікарняному). Після отримання відповідної офіційної інформації сформую належну правову позицію. Саме правову, адже я живу в правовій державі, де є закон, відтак є права і є обов`язки, які кожен повинен виконувати, у тому числі і директор ДБР", - підкреслив В.Тимошко.

У свою чергу у заяві для ЗМІ директора ДБР наголосив, що троє керівників підрозділів центрального апарату та керівник одного з територіальних управлінь згідно законодавства залишають роботу в Державному бюро розслідувань по закінченню випробувального терміну.

"Це не криза, не скандал, а звичайна ротація у новому правоохоронному органі, який змінюється, враховує помилки, відточує свій професіоналізм, набирає силу", - вважає Роман Труба.

"Випробувальний термін – це нормальна практика як в державних органах, так і в приватних компаніях. Ніхто не приходить в ДБР працювати довічно: з кимось ми продовжуємо працювати, з кимось прощаємося та бажаємо подальших успіхів. Ці кадрові рішення не вплинуть на роботу ДБР", - запевнили у відомстві.

ДИРЕКТОР ГБР ТРУБА ЗВІЛЬНИВ КЕРІВНИКА ПРЕС-СЛУЖБИ ЗА ОПРИЛЮДНЕННЯ НОВИНИ ПРО ВІДКРИТТЯ СПРАВИ НА ПОРОШЕНКА

Як повідомляв Резонанс, раніше директор ДБР Роман Труба звільнив тимчасового виконувача обов’язків голови прес-служби відомства Андрія Мальчика через оприлюднення новини про відкриття справи на колишнього президента Петра Порошенка за заявою екс-чиновника часів Януковича Андрія Портнова.

Причому за інформацією головного спеціаліста відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Ірини Винокурової, це інформаційне повідомлення було підготовлене та узгоджене зі слідством із дотриманням усіх юридичних нюансів.

ОАСК ПРОСЯТЬ ЗАБОРОНИТИ РОМАНУ ТРУБІ ОДНООСІБНО КЕРУВАТИ ДБР