22 лютий 2024, Четвер, 09:30

Дівчина станцювала на пам’ятнику Героям Небесної сотні у Хмельницькому: поліція розпочала перевірку

12 Липня 2021г.


КИЇВ. 12 липня. Резонанс. У мережі оприлюднили відео, на якому дівчина станцювала на пам'ятнику Героям Небесної сотні у Хмельницькому. У поліції Хмельниччини повідомили Резонанс, що наразі проводять перевірку щодо інциденту.

Деталі

Під оприлюдненим в місцевих пабліках відео зазначається, що інцидент стався 11 липня. Дівчина на зауваження нібито сказала, "щоб її не чіпали і відійшли", бо вона так "висловлює їм повагу".

У пресслужбі ГУНП у Хмельницькій області у коментарі Резонанс повідомили, що дізналися про цей випадок з відео у мережі.

"Наразі про дану подію до нас ніхто не звертався з письмовою заявою, але ми побачили дане відео в інтернеті і самостійно зареєстрували його рапортом. Наразі проводиться перевірка", - вказали у пресслужбі.

Так, подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень.

Доповнення

Це не перший такий інцидент останнім часом. Так, днями у Львові декілька дівчат запалили фейєрверки та станцювали під музику на Меморіалі Героїв Небесної сотні під час святкування вісімнадцятиріччя своєї подруги. Як повідомили у поліції, відкрито провадження, дівчатам загрожує позбавлення волі.