» До 3 серпня ОАСК має ухвалити рішення у справі про люстрацію Голомші

16 октябрь 2021, Суббота, 06:05

До 3 серпня ОАСК має ухвалити рішення у справі про люстрацію Голомші

4 июня 2018г.
0
sud_04.06.2018_

4 червня 2018 року, після майже трирічної перерви, в Окружному адміністративному суді міста Києва відновились судові слухання за позовом першого заступника Генерального прокурора України (2014 рік) Миколи Голомши до ГПУ. Про це повідомляє Резонанс.

"Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Генерального прокурора України  щодо його звільнення  з посади першого заступника у зв’язку з ухваленням  Закону України «Про очищення влади». Також позивач просить суд поновити його на посаді", - нагадав сьогодні прес-центр Судової влади.

За інформацією прес-служби суду, після виходу з нарадчої кімнати суддя В. Амельохін ухвалив рішення продовжити подальший розгляду справи в порядку спрощеного провадження - без повідомлення (виклику) сторін за наявними доказами, які є у матеріалах справи.

Як роз‘яснює Резонанс, спрощене провадження - це новела Цивільного процесуального кодексу України у редакції 2017 року. Відповідно до ч.4 ст. 19 ЦПК спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності, справ, що виникають із трудових відносин та інших, для яких пріоритетним є швидке вирішення.

Відповідно до ст. 275 ЦПК, суд розглядає справи у порядку спрощеного позовного провадження не більше шістдесяти днів із дня його відкриття.

Проти такого порядку розгляду адмінпозову у суді виступила директорка департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Анастасія Задорожна, але суд не переконали її аргументи.

Як передає Резонанс, підтримати Миколу Голомшу до ОАСК прийшли відомі правники, зокрема, представник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України Микола Сірий.

Прихильники політичної партії "Патріот", громадсько-політичного руху "Справедливість" - Київська область та ГО "Стоп свавіллю".

А також ветерани АТО, серед яких командир сотні "Лева" та митці, зокрема, співак Сергій Файфура.

ОАСК ВИРІШИВ ПОСТАВИТИ КРАПКУ У СПРАВІ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ МИКОЛИ ГОЛОМШІ