» До ОАСК надійшов позов про скасування добору на посади керівників Державної податкової служби України

10 грудень 2022, Субота, 10:48

До ОАСК надійшов позов про скасування добору на посади керівників Державної податкової служби України

28 Квітня 2020г.
ОАСК_1

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до Кабінету Міністрів України та Державної податкової служби України.

Позивач просить скасувати рішення Уряду та ДПС України про оголошення добору на вакантні посади голови та заступника голови ДПС України. Про це інформує Резонанс 28 квітня із посиланням на пресслужбу ОАСК.

Серед інших вимог позову – скасувати умови вищевказаного добору, які опубліковані 25 квітня 2020 року на єдиному порталі вакансій Національного агентства України з питань державної служби.

На думку позивача, добір на посади очільника ДПС України та його заступника оголошено з порушенням вимог чинного законодавства України, а умови і форма добору не відповідають формальним критеріям та порушують його права і права інших потенційних учасників.

Разом із позовом була подана заява про його забезпечення, в якій позивач просить суд до набрання законної сили рішенням у справі заборонити ДПС України та Мінфіну вчиняти дії з добору на вказані вакантні посади, а саме – проводити співбесіди, вносити подання суб’єкту призначення та укладати контракт.

Наразі судом вирішується питання наявності правової підстав вжиття заходів забезпечення позову та відкриття провадження в адміністративній справі.