» До ОАСК надійшов позов щодо неподання Андрієм Єрмаком декларації за 2019 рік

05 грудень 2022, Понеділок, 09:36

До ОАСК надійшов позов щодо неподання Андрієм Єрмаком декларації за 2019 рік

26 Березня 2020г.
915835_news

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом Народного депутата України Антона Полякова до Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова. Про це повідомляє Резонанс 26 березня з посиланням на пресслужбу Окружного адміністративного суду міста Києва.

Позивач просить суд зобов’язати керівника НАЗК надати припис Главі держави Володимиру Зеленському щодо проведення службового розслідування для з’ясування причин неподання Андрієм Єрмаком, як кандидатом на посаду Голови Офісу Президента України, декларації за 2019 рік. Серед інших вимог позову – визнання такої бездіяльності очільника НАЗК – протиправною.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

Тим часом, з 12 по 24 березня 2020 року канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано понад 1,1 тис. позовів, з них 56,5% надійшло через засоби поштового зв’язку, 41% - подано наручно і лише 2,5% - через Електронний суд.

Крім того, за цей період було зареєстровано майже 5 тис. документів вхідної кореспонденції, а це – клопотання, заяви, звернення та інші процесуальні документи. З них майже третину було подано наручно, близько 60% - через засоби поштового зв’язку і 10% - онлайн (через Електронний суд та електронну пошту).

В цілому можна стверджувати, що наразі статистика надходжень позовів до суду в період обмежувальних заходів майже не змінилась, однак вхідної кореспонденції стало більше приблизно на 30%.

Нагадаємо, з 12 березня 2020 у місті Києві та по всій Україні було розпочато запровадження обмежувальних заходів з метою недопущення розповсюдження коронавірусу.