08 червень 2023, Четвер, 21:19

До ОАСК надійшов позов щодо премій Коболєву у 228 млн грн

4 Березня 2019г.
unian_544465-e1457603989317-640x394

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов від ПАТ «НАК «Нафтогаз України» до Державної аудиторської служби України щодо виплати премії голові правління Андрію Коболєву. Про це Резонанс повідомляє із посиланням на ОАСК.

Позивач просить суд визнати протиправною та скасувати повністю вимогу ДАСУ у якій йдеться зокрема про те, що на порушення Постанови Кабінету Міністрів України «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств» голові правління Компанії Андрію Коболєву було виплачено премії у розмірі понад 228 млн грн.

Водночас, у вимозі зазначено й про те, що під час проведення ревізії фінансово-господарської діяльності ПАТ «НАК «Нафтогаз України», було встановлено порушення законодавства, зокрема, без підстав списано дебіторську заборгованість ПАТ «Газпром» на суму понад 11 млн грн, чим заподіяно збитків на зазначену суму. Як вважає позивач, у результаті здійснення арбітражним трибуналом зарахування зустрічних вимог ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром» дана сума передоплати, в рахунок якої ПАТ «Газпром» не поставляв газ українській компанії є погашеною та підлягає списанню.

Наразі судом вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.