03 грудень 2023, Неділя, 19:47

До системи “Безпечна Київщина” інтегровано більше тисячі камер відеоспостереження

23 Вересня 2022г.

КИЇВ. 23 вересня. Резонанс. Наразі в систему “Безпечна Київщина” інтегровано 1144 камери відеоспостереження, серед яких 378 камер мають функцію розпізнавання номерних знаків автомобілів. Наразі вирішується питання про встановлення відеокамер з функцією розпізнавання обличчя. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, передає Резонанс.

Цитата

«Зараз обласна рада розглядає питання встановлення у загальних для громадського доступних користування місцях камери з розпізнаванням обличчя. Це дасть змогу знайти людей, які перебувають в розшуку. А найголовніше – саме зараз треба дуже швидко вираховувати диверсантів, які можуть потрапляти в поле зору цієї камери», – повідомив Нєбитов.

Він додав, що розвиток системи відеокамер, встановлення громадянами сигналізацій та систем безпеки дало змогу суттєво покращити криміногенну ситуацію в області.

За 8 місяців поліція досягла таких результатів:

  • З 66 скоєних умисних вбивств розкрито 65;
  • Питома вага розкриття грабунків стабільно складає 100%;
  • З 20 розбійних нападів, 19 вже розкрито;
  • У 2016 році кількість автоугонів становила майже 1000. Нині ж маємо лише 58 фактів . Особам вже повідомлено про підозру за 50 злочинами цього виду;
  • Із 42 кримінальних проваджень щодо хуліганства 39 вже розкрито;

Питома вага розкриття крадіжок по державі становить 62,3%. В Київській же області цей показник вищій і складає 76,2%.