» До суду передали справу начальника департаменту Одеської ОДА

03 жовтень 2022, Понеділок, 14:04

До суду передали справу начальника департаменту Одеської ОДА

6 Червня 2017г.
foto-1

Слідчим відділом військової прокуратури Південного регіону України завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської ОДА.

Як нагадує прес-служба військової прокуратури, 28 березня 2017 року офіцерами військової прокуратури Південного регіону України у взаємодії зі спецпідрозділом «К» УСБ України в Одеській області вищевказаного посадовця викрито «на гарячому» під час одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 50 тис грн. Загалом він отримав 75 тис грн. за сприяння у здійсненні підприємницької діяльності.

Ураховуючи здобуті в ході здійснення досудового розслідування докази, які в повній мірі доводять вину підозрюваного, затриманій особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

Як повідомляв Резонанс, ще рік тому військова прокуратура Південного регіону України офіційно інформувала на той час голову Одеської ОДА М. Саакашвілі про те, що в діяльності начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи є корупційні ризики. Подання було аргументоване матеріалами досудового розслідування стосовно в. о. начальника департаменту ЖКГ тієї ж облдержадміністрації Т. Марченко, яку на одержання хабаря на суму маже 1,5 млн грн фактично "благословив" цей фахівець з надзвичайних ситуацій під час телефонних розмов, доступ до яких отримало слідство.

Але попри застереження військової прокуратури згаданий посадовець ОДА залишився на держслужбі за часів Саакашвілі.

Наразі зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.